PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Info] Ideje za skriptere  (Pročitano 34958 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Galardo

Odg: Ideje za skriptere
« Odgovor #465 poslato: Maj 06, 2020, 21:44:04 posle podne »
Ovo vam nije mjesto da iznosite svoja misljenja,mozete postaviti ideju,te pohvaliti neku drugu.

Van mreže Hydra.

« Odgovor #466 poslato: Maj 07, 2020, 21:04:04 posle podne »
Da čujem ideje.  ;)
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords
Sviđaju vam se moji radovi ? Podržite me PayPal donacijom na E-Mail. [email protected]

Van mreže Shaw Salcedo

« Odgovor #467 poslato: Maj 07, 2020, 22:53:20 posle podne »
ima li ovde neko nesto da zna da me nauci po nesto jednostavno il samo glumite neke "developere" :D
Znam ja bracki sta treba
GAD SAM JA

Van mreže KingArkYt

• Newbie
  • *
« Odgovor #468 poslato: Maj 08, 2020, 13:37:26 posle podne »
Da čujem ideje.  ;)
Evo ideja: Napravite sistem imfarme kao da mozes imati krave, kokosi i to kao na zentornu ali puno bolje da daju mljeko, jaja i moras ih hraniti onim sta ti napravis znaci kupis farmu, traktor, kombajn onda radis na polju i sjeno koje nabavis dajes zivotnjama.

Van mreže Skripter Propali

« Odgovor #469 poslato: Maj 14, 2020, 10:22:34 pre podne »
Evo ideja: Napravite sistem imfarme kao da mozes imati krave, kokosi i to kao na zentornu ali puno bolje da daju mljeko, jaja i moras ih hraniti onim sta ti napravis znaci kupis farmu, traktor, kombajn onda radis na polju i sjeno koje nabavis dajes zivotnjama.
dobara ideja samo malo previse zamisljas ovo je igrica iz 2006 ili koje vec godina jako je stara tako da tesko

Van mreže Shadow.

« Odgovor #470 poslato: Maj 16, 2020, 17:02:59 posle podne »
(Ova ideja je pretežno sa Engleskih servera)

Pošto gotovo svaka naša Balkanska skripta sadrži 'posao' doktora, zašto je onda beskoristan..?
Eh, da bismo ga napravili korisnim, prijedlog je napravit sljedeće:
-> Kada igrač umre, da se spawnuje na istom mjestu gdje je umro sa nekakvom animacijom.
-> Dok je igrač u 'injured' modu, da mu HP svake sekunde smanjuje za 0.X.
-> Dati pravo igraču da /accept death(prihvati smrt, i spawnuje se u bolnici) ili da /service ems(pozove doktora da ga izliječi).
-> Kada doktor prihvati taj poziv, seta mu se marker gdje je taj igrač(nemojte zaboraviti da ako on ponovno umre, ili ako prihvati smrt, da pošaljete warning doktoru da se čovjek đabe ne mući)
-> Kada doktor dođe tamo, da ga ili može oživiti, ili stretchati(staviti u ona bolnički krevet, to može biti mala /me linija i onda strpate igrača u ambulatni kombi).
-> Kada doktor ode do određenog mjesta, da /unstretch-a igrača i taj igrač se spawnuje u bolnici.
Nije teško, ali bi 'posao' doktora mogao postati koristan  :)
« Poslednja izmena: Maj 16, 2020, 17:04:18 posle podne Shadow. »
Citat: CheezIt
Follow your heart and own style.
Citat: Pottus
That is perfectly fine, I'm just pointing out where you made mistakes what does hearing "good job" get you? Absolutely nothing. You need to hear the problems otherwise you'll keep making the same mistakes :)

Korisnici koji su se zahvalili: Teodor

« Odgovor #471 poslato: Maj 25, 2020, 02:15:37 pre podne »
Vaša ideja: Auto Login
Detaljno opisano:Do sad nigde nisam video Auto Login System da igrac ne mora da kuca sifru nego da ga odma pusti u igru pa eto mozete to napraviti ili Kad igrac ima vec 1 Akaunt pa hoce da otvori drugi da ga Izbaci sa servera i kaze mu da vec ima jedan nalog napravljen
Ko napravi ovo za Auto login ako hoce neka mi posalje
« Poslednja izmena: Maj 25, 2020, 02:17:09 pre podne Tayson Scripts »

« Odgovor #472 poslato: Maj 25, 2020, 03:21:29 pre podne »
Detaljno opisano:Do sad nigde nisam video Auto Login System da igrac ne mora da kuca sifru nego da ga odma pusti u igru pa eto mozete to napraviti ili Kad igrac ima vec 1 Akaunt pa hoce da otvori drugi da ga Izbaci sa servera i kaze mu da vec ima jedan nalog napravljen
Vidjao sam to na nekim modovima (ne balkanskim naravno)

Na mreži algorhitmically

« Odgovor #473 poslato: Maj 25, 2020, 03:25:38 pre podne »
Ima i na starim balkanskim skriptama, kada se igrac uloguje pitas ga da li hoce da zapamti taj login sa te IP adrese i pri sledecem loginu proveris da li je zatrazio i ako je to taj IP ulogujes ga bez trazenja lozinke.
[Include] > Optidraw
[Include] > Model-Sizes-SQL

Van mreže // xunder

« Odgovor #474 poslato: Maj 25, 2020, 15:12:25 posle podne »

gpci + ip + timediff izmedju 2 logina i napravis

Korisnici koji su se zahvalili: Tayson Scripts