PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Info] Ideje za skriptere  (Pročitano 38181 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Danilo Samp

Odg: Ideje za skriptere
« Odgovor #480 poslato: Jun 20, 2020, 18:28:12 posle podne »
Vasa ideja: Pretrazivanje stvari
Detaljno opisano: Na foru kao u Fivem RolePlay, mozes pretrazivati nekog i uzeti mu stvari, bilo bi dobro da to neko napravi i podeli sa nama :)

Van mreže Darkic

« Odgovor #481 poslato: Jun 20, 2020, 22:29:50 posle podne »
Vasa ideja: Pretrazivanje stvari
Detaljno opisano: Na foru kao u Fivem RolePlay, mozes pretrazivati nekog i uzeti mu stvari, bilo bi dobro da to neko napravi i podeli sa nama :)
Vec vidjeno milion puta. Svaki mod ima PD komandu /pretresi i /oduzmi, malo doraditi i to je to

Van mreže Alenkoo

« Odgovor #482 poslato: Jun 22, 2020, 23:29:25 posle podne »
Vasa Ideja:Respawn Nakon 3 Minute
Detaljno Opisano:Nisam Neki Dobar Skripter Ali Zato Postoje Dobri Skripteri Koji Mogu Uraditi Ovaj Sistem. A To Jeste Kada Neki Igrac Umre Da se Odmah Ne Respawna Nego Da Moze Da Gleda Oko Sebe Ali Ne Moze Da Se Pokrene.To Se Ja Mislim Moze Uraditi sa publicom OnPlayerDeath Da Se stavi Animacija Neka Npr Lay Down Ili Nesto I samo Controlable Player kao False i Da Mora Da Ceka 3 minute Kako Bih Se Respawnao U Bolnici. Kao Na FiveM.I Da Se Doda Textdraw Ono Kao Da Odbrojava Minute Dok Igrac Lezi Kako Bih Lijepse Izgledalo.Pa Ako Moze Neko Da Uradi Molim Da Mi Posaljete Kod.I Dodatno Ako Neko Moze Ali Ne Mora Da Doda komandu za admine da se moze /revive i da se ozivi.

Na mreži Diablo Mapper

« Odgovor #483 poslato: Jun 24, 2020, 15:57:40 posle podne »
pocetnik sam u skriptanju pa imam pitanje kako da ubacim login text draw da ima ono oko njega ja vec imam samo ono klasican "box"

« Odgovor #484 poslato: Jun 30, 2020, 12:04:27 posle podne »
(Ova ideja je pretežno sa Engleskih servera)

Pošto gotovo svaka naša Balkanska skripta sadrži 'posao' doktora, zašto je onda beskoristan..?
Eh, da bismo ga napravili korisnim, prijedlog je napravit sljedeće:
-> Kada igrač umre, da se spawnuje na istom mjestu gdje je umro sa nekakvom animacijom.
-> Dok je igrač u 'injured' modu, da mu HP svake sekunde smanjuje za 0.X.
-> Dati pravo igraču da /accept death(prihvati smrt, i spawnuje se u bolnici) ili da /service ems(pozove doktora da ga izliječi).
-> Kada doktor prihvati taj poziv, seta mu se marker gdje je taj igrač(nemojte zaboraviti da ako on ponovno umre, ili ako prihvati smrt, da pošaljete warning doktoru da se čovjek đabe ne mući)
-> Kada doktor dođe tamo, da ga ili može oživiti, ili stretchati(staviti u ona bolnički krevet, to može biti mala /me linija i onda strpate igrača u ambulatni kombi).
-> Kada doktor ode do određenog mjesta, da /unstretch-a igrača i taj igrač se spawnuje u bolnici.
Nije teško, ali bi 'posao' doktora mogao postati koristan  :)
@Shadow. hvala na ideji hehe, posluzice mi za survive mod.