SA-MP 0.3.8 RC (nova verzija)

Započeo Contixo, Novembar 04, 2017, 13:13:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Captain Foux poslato Novembar 04, 2017, 15:50:23 POSLE PODNE
Samo imam pitanje jedno, skin'o sam i windows server i samp 0.3.8 i kad pokrenem server i udjem, krene da se puni i izbaci me, a je l' treba dodati nešto ili kako se već dodaje, nisam čito do kraja sve, može neko polako da objasni, ima folder "models" ?
Pa jesil' prebacio na 0.3.8 taj srw sto si pokrenuo?

Citat: Linsco poslato Novembar 04, 2017, 17:00:33 POSLE PODNE
Citat: Captain Foux poslato Novembar 04, 2017, 15:50:23 POSLE PODNE
Samo imam pitanje jedno, skin'o sam i windows server i samp 0.3.8 i kad pokrenem server i udjem, krene da se puni i izbaci me, a je l' treba dodati nešto ili kako se već dodaje, nisam čito do kraja sve, može neko polako da objasni, ima folder "models" ?
Pa jesil' prebacio na 0.3.8 taj srw sto si pokrenuo?

Pa kaže ti da je skino windows server...

Citat: Slade poslato Novembar 04, 2017, 16:56:31 POSLE PODNE
Nexy da li ti razmiÅ¡ljaÅ¡ o svojim odgovorima prije no Å¡to iste staviÅ¡, pa i skin je vjerojatno teÅ¡ko dodati nama, meÄ'utim oni su napravili txt fajl sa prostom funkcijom za to, isto tako bi bilo i za vozila, postoje razlozi, vjerojatno konvertovanje ili neÅ¡to slično, kad su dodali skinove dodat će i vozila sigurno...
Ama sprdam se ba, znm da ce dodati :)

JEL KO SAZNAO FIX ZA CRASH ?

Citat: Nexy AG poslato Novembar 04, 2017, 17:06:48 POSLE PODNE
Citat: Slade poslato Novembar 04, 2017, 16:56:31 POSLE PODNE
Nexy da li ti razmiÅ¡ljaÅ¡ o svojim odgovorima prije no Å¡to iste staviÅ¡, pa i skin je vjerojatno teÅ¡ko dodati nama, meÄ'utim oni su napravili txt fajl sa prostom funkcijom za to, isto tako bi bilo i za vozila, postoje razlozi, vjerojatno konvertovanje ili neÅ¡to slično, kad su dodali skinove dodat će i vozila sigurno...
Ama sprdam se ba, znm da ce dodati :)

Nadamo se da hoce, ali govorim da nije tesko, vjerojatno je i isto, samo pitanje je dal će njima biti ćejf uraditi nešto takvo.

#A.J.

Citat: Linsco poslato Novembar 04, 2017, 17:00:33 POSLE PODNE
Citat: Captain Foux poslato Novembar 04, 2017, 15:50:23 POSLE PODNE
Samo imam pitanje jedno, skin'o sam i windows server i samp 0.3.8 i kad pokrenem server i udjem, krene da se puni i izbaci me, a je l' treba dodati nešto ili kako se već dodaje, nisam čito do kraja sve, može neko polako da objasni, ima folder "models" ?
Pa jesil' prebacio na 0.3.8 taj srw sto si pokrenuo?
Jesam, prebacio sam i sve lijepo i neće.

Citat: Captain Foux poslato Novembar 04, 2017, 17:15:16 POSLE PODNE
Citat: Linsco poslato Novembar 04, 2017, 17:00:33 POSLE PODNE
Citat: Captain Foux poslato Novembar 04, 2017, 15:50:23 POSLE PODNE
Samo imam pitanje jedno, skin'o sam i windows server i samp 0.3.8 i kad pokrenem server i udjem, krene da se puni i izbaci me, a je l' treba dodati nešto ili kako se već dodaje, nisam čito do kraja sve, može neko polako da objasni, ima folder "models" ?
Pa jesil' prebacio na 0.3.8 taj srw sto si pokrenuo?
Jesam, prebacio sam i sve lijepo i neće.
Obrisi 0.3.7 verziju i skini 0.3.8
/\

Ne treba brisat, samo instališeš verziju clienta i overwritat će staru, meni radi windows server klasični, a ne radi mog servera windows server, moguće da je do plugina, nisam siguran...

Sta ce vam 0.3.8RC?
Vi ce te prvi saznati kada ce poceti da se koristi u OVOM topicu...Ovako ni jedan srv ne koristii,, jos..

Da, u redu je ad skinete da vidite kako Å¡ta, čak ni nema linux za sada, znači ne možete koristiti 0.3.8 na hostu, takoÄ'er rečeno je da je joÅ¡ uvjek u nekoj beta RC fazi, biće joÅ¡ novih stvari, nemojte odma navali pravit neke update-e i to, da se ne zaletite, tako je i Kalcor sam rekao :D

Citat: Slade poslato Novembar 04, 2017, 17:45:02 POSLE PODNE
Da, u redu je ad skinete da vidite kako Å¡ta, čak ni nema linux za sada, znači ne možete koristiti 0.3.8 na hostu, takoÄ'er rečeno je da je joÅ¡ uvjek u nekoj beta RC fazi, biće joÅ¡ novih stvari, nemojte odma navali pravit neke update-e i to, da se ne zaletite, tako je i Kalcor sam rekao :D

Moj coek, napravi bug da ima sta da fixa.. :D

Koncano se SAMP pomijera sa mrtve tacke, jos samo da poradi sa kontrolom 'GUI-a', bilo bi onda svasta  :)

Meni je ovo vrh mislim pogotovo neki jaki RP serveri poput LSRP, RCRP, COA... ce se okoristit mozda najvise ali svaki server ce se okoristit kad mozes da napravis nesto nerealno samo zamislite kakve poslove mogu skripteri napravit kad mogu uradit novi skin novi objekat.

To da se ne moraju skidat koliko sam shvatio moraju se skidat skinovi dok objekti u zavisnosti od situacije nekad da nekad ne .

Samo da ne pocnu ubacivat neke HQ skinove i preteraju pa ode pola igraca XD


#A.J.

Citat: SeliMM poslato Novembar 04, 2017, 17:22:26 POSLE PODNE
Citat: Captain Foux poslato Novembar 04, 2017, 17:15:16 POSLE PODNE
Citat: Linsco poslato Novembar 04, 2017, 17:00:33 POSLE PODNE
Citat: Captain Foux poslato Novembar 04, 2017, 15:50:23 POSLE PODNE
Samo imam pitanje jedno, skin'o sam i windows server i samp 0.3.8 i kad pokrenem server i udjem, krene da se puni i izbaci me, a je l' treba dodati nešto ili kako se već dodaje, nisam čito do kraja sve, može neko polako da objasni, ima folder "models" ?
Pa jesil' prebacio na 0.3.8 taj srw sto si pokrenuo?
Jesam, prebacio sam i sve lijepo i neće.
Obrisi 0.3.7 verziju i skini 0.3.8
Pa obriso sam, snimio 0.3.8 i skinuo windows server za 0.3.8 verziju, pokrenem ga i crasha me kad udjem, počne se učitavat i izbaci..

@Captain Foux  sta ti pise jel ti pise  CONNECTION REJECTED:Incorect Version
meni ovo pise

Max broj slotova je sada: 10000

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU