Area51 server

Započeo Delta Marines, Avgust 20, 2010, 19:16:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Pa možda je ta Area "obogaćena" nekim objektima i sl.

Citat: mikec poslato Avgust 21, 2010, 00:08:49 PRE PODNE
Pa možda je ta Area "obogaćena" nekim objektima i sl.
Nije xd

Citat: gonss poslato Avgust 20, 2010, 19:23:22 POSLE PODNE
Citat: [CH] Elmedinâ,,¢ poslato Avgust 20, 2010, 19:20:50 POSLE PODNE
Citat: Perke poslato Avgust 20, 2010, 19:19:42 POSLE PODNE
Ha, bolji opis xD, srv na engelskom..pa naravno kada si uzeo neki mod nisi ga ni prevodio ni nis xD

Možda momak želi da i strani igrači doÄ'u i igraju, a engleski se skoro u svakoj zemlji koristi ;D
Ali desi video srv na engleskom a da je balkanski, ovo je balkan bre xD

1.Istina
2.ALO MOMAK Delta Marines JE IME Mog clana u CombatArmsu i meni na Skypeu...sta mi krades ime...neoj da< ti dodjem doma da ti taj Engleski krs srusim xD!

EDIT:I samo da zante tog imena sam se ja sijetio...Samo probaj da mi sramotis to ime ima da okupim najbolje hackere da ti srusim taj krs i cijeli komp!


Hvala pozdrav!
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2010, 00:56:56 PRE PODNE od =ஜ۩۞۩ALIVE۩۞۩ஜ=

Citat: =ஜ۩۞۩ALIVE۩۞۩ஜ= poslato Avgust 21, 2010, 00:53:27 PRE PODNE
1.Istina
2.ALO MOMAK Delta Marines JE IME Mog clana u CombatArmsu i meni na Skypeu...sta mi krades ime...neoj da< ti dodjem doma da ti taj Engleski krs srusim xD!

EDIT:I samo da zante tog imena sam se ja sijetio...Samo probaj da mi sramotis to ime ima da okupim najbolje hackere da ti srusim taj krs i cijeli komp!


Hvala pozdrav!

Ti nemaš pravo ni na koga da se dereš niti nekome da prijetiš. I ja sam "AleeN", pa sam opet vidio još trojicu na msn-u sa tim nickom, pa im nisam prijetio hackerskim napadima. Možda je on to ime smislio i prije tebe, iako to nije uopšte bitno. Smatraj ovo prvom i zadnjom opomenom, jer neću tolerirati prijetnje, vrijedjanje i deranje samo zato što on slučajno ima nick kao i ti.

Pozdrav,

Alen.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Prvo upozorenje za vrijeđanje/omlažavanje korisnika foruma.
by:LordShigi
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2010, 06:14:24 PRE PODNE od LordShigi

Pogledajte prvi post sad sam to malo bolje uredio

Ovo je bas zakon server. Mozda nije bas uredjeno objektima, ali tu se moze igrat dobar TDM, jer ako pucas u svog neoduzima mu se health. Nemojte govorit protiv ovog servera nista lose, jer server je zakon. Zao mi je kad ga vidim praznog, covjeg djaba placo host.. Ja bi najradje uso, al sad imam 0.3b tako da sorry....

Evo da vam javim napravio sam update i nebi trebalo biti onih bugova.
Uživajte.

Lamine Diarra

Igrao sam na ovakvom serveru, tj. na slicnom modu, server je bio strani, al propo xD srecno sa serverom

Mislim da je ovo offt, tako sory:

Ajde prebaci serv na 0.3b R2 da mozemo igrat

Evo sam da vam javim server je ugašen zbog premalo igrača.
Jbg.

Sta si ti mislio da ce ti igraci doci odmah? Treba vremena za to ;D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...