[TD] Admin Panel ! By DaVisonTXD 2k17

Započeo .PING, Septembar 27, 2017, 20:06:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

PROÄŒITAJ: Ovako da obijasnim svrhu ovog TD-a viÄ'am na dosta ruskih servera da admin ima (admin panel) ee sada da neki naÅ¡ dobar skripter isto tako uradi na nekom balkanskom serveru jer svako ko je ovde admin na nekom serveru sigurno mu je lakÅ¡e da kuca samo /spec ID i imaÅ¡ admin panel i samo klikneÅ¡ ban,kick ili jail bez kucanja /jail /ban itd..... možda sam i budala Å¡to vas smaram ali ovo je moćna stvar ccc  :)
Slika : http://noobot.info/uploader/image.php?di=OKEL

Lijepo. :)
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •







Hvala svima nadam se da će neki skripter da uradi ovako neÅ¡to na nekom modu da i mi na balkanu malo moderizujemo SA:MP  :D

Citat: DaVisoN-TxD poslato Septembar 27, 2017, 21:48:00 POSLE PODNE
Hvala svima nadam se da će neki skripter da uradi ovako neÅ¡to na nekom modu da i mi na balkanu malo moderizujemo SA:MP  :D

Vec sam se bacio na izradu fsa za ovo :P

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: [J] Ogi poslato Septembar 27, 2017, 22:25:34 POSLE PODNE
Citat: DaVisoN-TxD poslato Septembar 27, 2017, 21:48:00 POSLE PODNE
Hvala svima nadam se da će neki skripter da uradi ovako neÅ¡to na nekom modu da i mi na balkanu malo moderizujemo SA:MP  :D

Vec sam se bacio na izradu fsa za ovo :P
Drago mi je !  :) srećno da uspije  :D


Malo textdrawa, imao sam u planu nesto slicno da odradim ali smatram to nepotrebnim, naravno ideja ko ideja je dobra

Citat: Slade poslato Septembar 28, 2017, 00:40:26 PRE PODNE
Malo textdrawa, imao sam u planu nesto slicno da odradim ali smatram to nepotrebnim, naravno ideja ko ideja je dobra
Paa ovde i nije potrebno više TD-ova da se nešto dodaje ili ukrašava ovo je samo obični admin panel koji olakšava posao adminima