Marlboro RolePlay v3.0.0 by Boris

Započeo Kulos Drat, Septembar 27, 2017, 15:39:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Svaka cast momci zao mi je malboro-a propao je nadam se da cemo jednog dana otvoriti opet  :'( ;)

Ajmo sad svi otvaraj server :D
Svaka cast da mod ulozen je trud u njemu :D

Mod prejak samo je najveci problem zato sto je radnja u SF inace da je u LS uspeo bi :D

Odlican mod, lagano iz sf-a prebacis u lv ili ls. :3
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..



Ode moje mape hah ðŸ˜, Spica inc od moda 😋

Steta za mod igrao sam na MR cim se otvorio,znam kolko je Boris radio.Mod je ekstra i vidim zale se sto je u SF sta ima veze sto je u SF rekord je bio odlican za srv samo kasnije bagovi veliki i staff i raspao se srv.Inace mod je vrh uradjen.Sve pohvale.

Citat: Dule_Pacov poslato Septembar 27, 2017, 23:44:27 POSLE PODNE
Steta za mod igrao sam na MR cim se otvorio,znam kolko je Boris radio.Mod je ekstra i vidim zale se sto je u SF sta ima veze sto je u SF rekord je bio odlican za srv samo kasnije bagovi veliki i staff i raspao se srv.Inace mod je vrh uradjen.Sve pohvale.

Nije bilo nikakvih velikih bagova na modu nit ih ima sada, vec je problem sto je bilo potrebno malo doradit mod, imalo je dosta jos cmd da se odradi i tako to...

Citat: #Quinn poslato Septembar 28, 2017, 08:37:49 PRE PODNE
Citat: Dule_Pacov poslato Septembar 27, 2017, 23:44:27 POSLE PODNE
Steta za mod igrao sam na MR cim se otvorio,znam kolko je Boris radio.Mod je ekstra i vidim zale se sto je u SF sta ima veze sto je u SF rekord je bio odlican za srv samo kasnije bagovi veliki i staff i raspao se srv.Inace mod je vrh uradjen.Sve pohvale.

Nije bilo nikakvih velikih bagova na modu nit ih ima sada, vec je problem sto je bilo potrebno malo doradit mod, imalo je dosta jos cmd da se odradi i tako to...
Nije bilo bas velikih al je bio problem za igru posle 2 dana,znam igrao sam tamo.Takodje nije ni doradjen tu stoji naravno al bilo je problema.Al kako god ko zna da radi na modu moze da ga uradi ekstra.



Svaka cast skripterima :D

___________
~ On permanent vacation ~ /