[PITANJE/POMOĆ] GTA: SAN ANDREAS (PREVOĐENJE)

Započeo #A.J., Septembar 02, 2017, 13:28:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

#A.J.

Imam pitanje, da li neko poznaje dobro engleski jezik, ja znam po nesto, poceo sam prevoditi, pa da preÄ'emo Adnana haha, pa da objavimo ovdje prevod za GTA, nije toliko tesko, neke stvari ja mogu sam, ali treba mi neko ko zna engleski, pa mozemo preko messengera da pricamo ili viber, posto neam mic za TS3 ili tako nesto, samo za placanje neam banke, da se zna, samo da mi pomogne malo, posto Google Translate ne prevodi najbolje ?
Ako neko ima da hoce pomoci, nek se javi dole u komentar ili PP pa cu mu dati link od FB-a da se dogovorimo ? (samo ko zna engleski)

ni ja ne znam nesto previse, al imam znanja solidnog pa zvrkni na fb ako trebadne pomoc

#A.J.

Citat: anDro_ poslato Septembar 02, 2017, 13:33:38 POSLE PODNE
ni ja ne znam nesto previse, al imam znanja solidnog pa zvrkni na fb ako trebadne pomoc
Aj, ma treba mi samo neke recenice prevesti, znam ja otprilike sta je, ali ne znam napisati kako treba. :D
*EDIT: Javicu se. :)

Mogao bih i ja pomoci, ni ja ne znam bas vrhunski engleski, ali imam dobre ocene iz engleskog. xD
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


#A.J.

Aj de evo posaljite zahtjeve, u mogucnosti RL profile, Andru imam,a ko hoce pomoc nek doda.

https://www.facebook.com/a.dybala4

Citat: Foux poslato Septembar 02, 2017, 14:48:02 POSLE PODNE
Aj de evo posaljite zahtjeve, u mogucnosti RL profile, Andru imam,a ko hoce pomoc nek doda.

https://www.facebook.com/a.dybala4
Dodao sam te sa 'Sejnur Zairovic'
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..