Jamaica Roleplay

Započeo mliksi, Avgust 30, 2017, 16:50:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Amain poslato Avgust 31, 2017, 17:16:26 POSLE PODNE
Ja ne znam da li vi razumete sta se radi u ovom potforumu? Ovde jednostavno iskazes svoje misljenje u vezi objavljenog moda i nista drugo, ako imate nesto da raspravljate imate glavni razgovor pa tamo pisite a ne ovde, ovo vam je zadnja opomena.
Ja mislim da si se smorio dok si obrisao 2 stranice odgovora HAHAHAHAHAHA @Amain


A da mozda obrises post?Bitno da znas komentare da brises?Boli me kurac sve sto sam napisao bila je istina.I obrisi mod jer niko nema pravo na njega a i ovi koji su skinuli ne znaju da rese ove bagove tako da ono.

Citat: GhostBrat poslato Septembar 01, 2017, 18:47:55 POSLE PODNE
A da mozda obrises post?Bitno da znas komentare da brises?Boli me kurac sve sto sam napisao bila je istina.I obrisi mod jer niko nema pravo na njega a i ovi koji su skinuli ne znaju da rese ove bagove tako da ono.

Evo ne znamo "developeru"
@tema Dobar mod, nelson kad radi to ubija :)

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Ako te bas zanima ja sam uradio 80% na modu "ne znam ni ko si", "smesan si"

Kajem se sto sam se registrovao na ovaj forum nije to kao sto je bilo pre 2 godine nije tad bilo ove dece koja se kriju iza fake profila i hejtaju kao sto je ovaj Ogi, obrisi mi acc ili me banuj boli me kurac stvarno sramota za ovaj forum, necu vise ni da ulazim kad vidim ovakve balavce smuci mi se zivot pozz za sve ;)

Ja mu objavim Unification mod - nije ljut toliko.

Objavi mu ovaj Jamaica mod koji je govno u poredjenju sa Unificationom - ljut kao ris.

heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci


Dobar je mod
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=114254.msg756776#msg756776 date=1504293597]
Ja mu objavim Unification mod - nije ljut toliko.

Objavi mu ovaj Jamaica mod koji je govno u poredjenju sa Unificationom - ljut kao ris.


ne znam sto je toliko ljut kad je pol sistema ukro

Citat: GhostBrat poslato Septembar 01, 2017, 21:02:09 POSLE PODNE
Ako te bas zanima ja sam uradio 80% na modu "ne znam ni ko si", "smesan si"

Zato znam ja tebe, a nelsona joÅ¡ bolje. Hvala na komplimentu, poljubacc  :-*

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Sef

*

Lep mod samo sto ima bug sa dialozima ne ucitavaju dialozi kao /gps/port,/kupi..
Life Quotes:
"Successful people do what unsuccessful people are not willing to do. Don't wish it were easier; wish you were better."

“To learn something new, you need to try new things and not be afraid to be wrong.”

Citat: Sef poslato Septembar 02, 2017, 19:29:43 POSLE PODNE
Lep mod samo sto ima bug sa dialozima ne ucitavaju dialozi kao /gps/port,/kupi..

Dialozi kao /gps i /port su dinamicni ja mislim, tkd ako nemas portova kreiranih ili gps lokacija, ne mozes vidjeti dialog, nisam siguran

Citat: GhostBrat poslato Septembar 01, 2017, 21:04:11 POSLE PODNE
Kajem se sto sam se registrovao na ovaj forum nije to kao sto je bilo pre 2 godine nije tad bilo ove dece koja se kriju iza fake profila i hejtaju kao sto je ovaj Ogi, obrisi mi acc ili me banuj boli me kurac stvarno sramota za ovaj forum, necu vise ni da ulazim kad vidim ovakve balavce smuci mi se zivot pozz za sve ;)
Objasni mi sledece, sta pre dve godine? Ako smo mi deca, sta ti trazis onda ovde? Ako smo mi balavci to znaci da si ti obican majmun :3
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Mod ubagovan kao qurac
Es ist nicht alles Gold, was glänzt