Jamaica Roleplay

Započeo mliksi, Avgust 30, 2017, 16:50:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: SejnurHD poslato Avgust 30, 2017, 18:49:26 POSLE PODNE
Citat: mliksi poslato Avgust 30, 2017, 18:46:51 POSLE PODNE
Citat: SejnurHD poslato Avgust 30, 2017, 18:43:37 POSLE PODNE
Citat: mliksi poslato Avgust 30, 2017, 18:35:28 POSLE PODNE
Fala ljudine
Zasto se ti zahvaljujes kada nisi ti radio mod?
da mene nema vi ovog moda nebi ni vidjeli kuzis
Stvarno? Ju evo sad odo plakat. Jesi li ti skripter kako ga mi ne bi videli bez tebe? Da nema mapera White, i ostale ekipe, ne bi bilo nista...
nema se ko zahvaljivat nego ja koji sam objavio al ok nije stvar u tome bitna su misljenja o modu Gl

Cek zasto meni nece /port ni ne mogu kad idem /kupi pretisnem bilo sta ili u bilo koju firmu i ne kupim nmg da kupim wtf

Citat: foxcar722 poslato Avgust 30, 2017, 19:10:32 POSLE PODNE
Cek zasto meni nece /port ni ne mogu kad idem /kupi pretisnem bilo sta ili u bilo koju firmu i ne kupim nmg da kupim wtf
Reko ja da mod ne vredi :S

ÄŒisto da znate,ja mod nisam objavio,ko god da si koji si ga objavio verovatno si bio deo teama ili ti je neko od seronja Å¡kembavih dao mod. Poserem se  u usta ko god ti ga je dao,i Å¡to si objavio iako ga nisam hteo objaviti, a u neku ruku moj je trud i rad.

Mod jede malu djecu  ;D
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

Znao sam da ce neko objaviti,cim se skripter svadaju oko moda?


Ako je ovo mod 2/3 kada je srw otvoren nema nista od njega.Tih par dana nisi mogao igraticrash,kick,server closed conectionsi ostala sranja


Steta ali jbg moze se ovo fixati :D

Respect for Muma187_

de neko novi DL nece ovaj nesto

Mod je objavljen na fb i mod sam testirao u modu tesko da sta radi nema pola mapa,u marketima ne mozete kupovati nista u Samsung shopu ne mozete kupiti niti kasetofon niti mobilni pa eto ako misli neko da to moze uraditi neka radi ovo nije bas Jamaica mod

Citat: Aw0ken poslato Avgust 30, 2017, 23:40:41 POSLE PODNE
Mod je objavljen na fb i mod sam testirao u modu tesko da sta radi nema pola mapa,u marketima ne mozete kupovati nista u Samsung shopu ne mozete kupiti niti kasetofon niti mobilni pa eto ako misli neko da to moze uraditi neka radi ovo nije bas Jamaica mod
Uzmes BExtazy, i lepo fixas to. :3
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: SejnurHD poslato Avgust 31, 2017, 00:03:28 PRE PODNE
Citat: Aw0ken poslato Avgust 30, 2017, 23:40:41 POSLE PODNE
Mod je objavljen na fb i mod sam testirao u modu tesko da sta radi nema pola mapa,u marketima ne mozete kupovati nista u Samsung shopu ne mozete kupiti niti kasetofon niti mobilni pa eto ako misli neko da to moze uraditi neka radi ovo nije bas Jamaica mod
Uzmes BExtazy, i lepo fixas to. :3
bextazy je jos sjebaniji ne da se mjesaju ti kljucevi u cosu nego je citav sistem sjeban + anticheat, probaj lvg pa neke djelove prepravljat jebes ga treba vremena al "ne jebe ljep nego uporan" :D