[VEH] BMW M5 E60

Započeo #A.J., Avgust 29, 2017, 11:51:37 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Najbolji BMW ikad napravljen, ujedno prva limuzina sa V10 motorom, u suštini stroj.
Jedina mana je SMG mjenjač i 24 litra gradske potrošnje.

Citat: Slade poslato Septembar 09, 2019, 20:55:19 POSLE PODNE
Najbolji BMW ikad napravljen, ujedno prva limuzina sa V10 motorom, u suštini stroj.
Jedina mana je SMG mjenjač i 24 litra gradske potrošnje.
ni motor nije bas pouzdan i sad kad bi ga kupio kvarilo bi sa svaki mjesec nesto al svakako jedan od najljepsih bmw-ova meni


ovo fuksich kreator a?
Odlicno je, kidanje :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: androo poslato Septembar 09, 2019, 21:02:49 POSLE PODNE
ni motor nije bas pouzdan i sad kad bi ga kupio kvarilo bi sa svaki mjesec nesto al svakako jedan od najljepsih bmw-ova meni

ma nijedan stariji motor sa 8+ cilindara nije pouzdan, na kraju krajeva kad neko kupuje takav automobil ima i za popravku, i sami inžinjeri to znaju pa sebi prilagode, unaprijed znaju koliko ćeš kilometara preći sa njim do prvog kvara, a i sam V10 tako funkcionira da tipa ne možeš preći više od 10k kilometara a da ne promjeniš set kvačila i još par stvari, ali na kraju krajeva, voziš sportski supercar, taj BMW nije auto za gradske vožnje i mangupisanja, puno konja - zadnja vuča, baca guzicu auta na srednjem gasu, da ne pričamo o stiskanju papučice do poda, više za potegnut 300+ km/h na autoputu, a zvuk kakav stvara, nijedan nema takav danas.
Poslednja Izmena: Septembar 17, 2019, 12:13:57 POSLE PODNE od Slade




Super je ali gde treba ovo da ubacim?