PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Prijave] Tražimo moderatore #55  (Pročitano 2244 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SLAVICBEAST

[Prijave] Tražimo moderatore #55
« poslato: Avgust 10, 2017, 13:58:50 posle podne »
Posle skoro godinu dana, opet smo u potrazi za aktivnim moderatorima koji bi aktivirali odredjene podforume i povecali aktivnost istih.

FORMULAR
[b]Koliko imate godina:[/b] [i]Text Ovde[/i]
[b]Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma:[/b] [i]Text Ovde[/i]
[b]Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum):[/b] [i]Text Ovde[/i]
[b]Zašto baš vi?:[/b] [i]Text Ovde[/i]

PODFORUMI

Forumske igre bez granica - 1 MODERATOR
SA-MP server oglasi - 1 MODERATOR
Recenzije SA-MP servera - 1 MODERATOR
Pluginovi za SA-MP - 1 MODERATOR
Mapping sekcija (pomoć u vezi mapanja) - 1 MODERATOR
Non-GTA igre - 1 MODERATOR
Oglasi za sve - 1 MODERATOR

Ukoliko se prijavljujete, gledajte da odaberete podforum koji nije odabran jer su tako vece sanse da cete dobiti moda!

NAPOMENA: Ne prijavljujte se ukoliko cete olako shvatiti poziciju moderatora. Ko se prijavi i bude dobio, a ne bude bio aktivan dobice BAN.
« Poslednja izmena: April 06, 2018, 12:51:56 posle podne SlavicBeast »

Na mreži fuksich

Odg: [Prijave] Tražimo moderatore #54
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2017, 14:07:59 posle podne »
Koliko imate godina: 15
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Pahh, gledam od boljih pa znam, iskreno bez laganja 8/10.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Forumske igre bez granica.
Zašto baš vi?: Pa eto imam volju da budem moderator, već duže vrijeme, a i ovaj mi se PDF svidja tako da, eto, to je moj razlog.
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2017, 14:09:03 posle podne Foux »
Citat
Life is so ironic, it takes sadness to know what happiness is, noise to appreciate silence & absence to value presence.

Van mreže Nobody.aMx

• Soldier
  • *
  • Pol: Žena
  • SCRIPTER & MAPPER (u pokusaju)
« Odgovor #2 poslato: Avgust 10, 2017, 14:13:06 posle podne »
Koliko imate godina: 14
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 7.5/10, gledam kako drugi rade xd
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Pluginovi za SA-MP
Zašto baš vi?: Svidja mi se taj PDF, Online sam 24/7, mogao bi pomoci dosta ljudima :D
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2017, 14:14:22 posle podne Nexy AG »

Van mreže Ognjen S.

« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2017, 14:19:35 posle podne »
Koliko imate godina: 16
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: SMF poznajem 10/10, imao sam svoje forume i bavim se dizajniranjem istih, u moderiranju imam iskustva sa dista foruma
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Oglasi za sve
Zašto baš vi?: Dugo sam clan foruma i znam kako i sta funkcionise, aktivan sam, marljiv i spreman za rad, uvek spreman za dogovor i razumevanje. Zelim da pomognem.

Graphic Designer at Link-IT Company
Graphic & Marketing Designer at Belgrade Life Style

Behance Portfolio www.behance.net/ognjendesigns
Contact me at [email protected]

Van mreže Stifler ツ

« Odgovor #4 poslato: Avgust 10, 2017, 14:22:20 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 8/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): SAMP server oglasi
Zašto baš vi?: Zato sto nisam nikada bio moderator ovdje a imam eto reci cemo neko iskustvo posto sam bio moderator vise podforuma na drugim forumima

Van mreže Ceta

« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2017, 15:25:43 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 7/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Non-GTA igre
Zašto baš vi?: Online sam 24/7 na forumu pomagao bi ostalima

Van mreže [SL] Jimmy

« Odgovor #6 poslato: Avgust 10, 2017, 15:41:45 posle podne »
Koliko imate godina: 17
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Bio sam global moderator na ultra gaming forumu, administrator na više foruma, i držao dva svoja foruma. Moderator sam bio bezbroj puta.
Trenutno sam web dizajner na carbon gamingu, ujedno i administrator.

Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Recenzije
Zašto baš vi?: Aktivan sam na forumu konstantno, pratim sve pdfove, imam iskustvo u html i bb kodu. Redovno bih pratio svoj pdf, i prijavljivao nadležnima sve greške korisnika. Pišem preko telefona pa su greške moguće :P
"I choose to have faith, because without that, I have nothing."

Van mreže xsar.p

« Odgovor #7 poslato: Avgust 10, 2017, 15:51:16 posle podne »
Koliko imate godina: 14
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Nemam bas neko veliko iskustvo, bio sam moderator na par forumima.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Non GTA igre
Zašto baš vi?: Jer zelim malo aktvirati taj forum.
Oduvek sam se pitao:
"Žbog čega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Žašto ljudi daju sve od sebe da usreće neku osobu?"

Najjednostavnije rečeno, brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usreće žbog toga što ne žele da je ikada vide tužnom,
rasplakanom..
#xsarnaaparatima..

Van mreže Napaceni BoÅ¡njo

« Odgovor #8 poslato: Avgust 10, 2017, 15:58:23 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Nisam baš iskusan priznajem, ali znam osnove, trebat će mi mala pomoć i to je to.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Samp server oglasi
Zašto baš vi?: Već jednu godinu sam na forumu, nema da nisam ni'skim bio u lošim odnosima, imam respect prema svakom članu ovog foruma... kak slavic odluci tak bude(GL SVIMA)
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2017, 16:01:52 posle podne NapaćeniBoÅ¡njo »
-propo-

Na mreži androo

« Odgovor #9 poslato: Avgust 10, 2017, 16:15:58 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 10/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Recenzije SA-MP servera.
Zašto baš vi?: Bio sam vec moderator, duze vrijeme sam na forumu pa "znam znanje", imam "iskustva" u tom', nemam sta vise objasnjavat..

Inace, gl ostalima..
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2017, 16:17:19 posle podne anDro_ »

Van mreže Ur®Osâ„¢

« Odgovor #10 poslato: Avgust 12, 2017, 13:10:26 posle podne »
Koliko imate godina: 13
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Dobro imao sam svoj forum sa drugom vodio
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): gamemodovi skripte ( ako ne moze onda offtopic)
Zašto baš vi?: pa volio bi negde biti moderator posto duze vremena nisam a i volim ovaj forum takodje znam pravila i odavno sam zelio ovde postat moderator :D
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2017, 13:12:34 posle podne Ur®Osâ„¢ »
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.

Big Respect to: LoOdaK

Na mreži fuksich

« Odgovor #11 poslato: Avgust 12, 2017, 13:53:12 posle podne »
Koliko imate godina: 13
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Dobro imao sam svoj forum sa drugom vodio
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): gamemodovi skripte ( ako ne moze onda offtopic)
Zašto baš vi?: pa volio bi negde biti moderator posto duze vremena nisam a i volim ovaj forum takodje znam pravila i odavno sam zelio ovde postat moderator :D
Nemoj se ljutiti, ali pročitaj koji PDF-ovi su slobodni ?
Citat
Life is so ironic, it takes sadness to know what happiness is, noise to appreciate silence & absence to value presence.

Van mreže Nobody.aMx

• Soldier
  • *
  • Pol: Žena
  • SCRIPTER & MAPPER (u pokusaju)
« Odgovor #12 poslato: Avgust 12, 2017, 13:55:40 posle podne »
Vec sam mu rekao to, ne sme vise aplicirsti, pravilo jbg :/

Van mreže Solid

« Odgovor #13 poslato: Avgust 12, 2017, 14:07:30 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 9/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Non-GTA igre
Zašto baš vi?: Pratim gaming scenu već duži niz godina, u toku sam sa svim važnijim dešavanjima u gaming svijetu i pokušao bih da podignem aktivnost u ovom podforumu.
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2017, 14:10:07 posle podne Tzar »

Van mreže King2

« Odgovor #14 poslato: Avgust 12, 2017, 15:57:11 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Bio na nekom sajtu za igre zab sam ime jedno godinu dana poslje sajt pao
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Non-GTA Igre
Zašto baš vi?: Imam nekog iskustva a volio bih da budem neki moderator na ovom forumu pa et do vas je :D
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER