[PITANJE] RPG ili RP mod?

Započeo Unkovic, Avgust 06, 2017, 18:44:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Da li se danas isplati raditi uopce RP mod posto vidim da danasnja djeca koja igraju SAMP imaju u mozgu da je zabava imati pocetni stats od 20 i nekog levela i 350 miliona. Tako da molim sve koji citaju da odgovore i obrazloze zasto zele to.

Inace verovatno sam ofulao podforum.. (Kao sto umem da uradim)
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Zavisi sve sta tebi odgovara,prije da ces uspjeti sa nekim RPG modom nego sa pravim RP modom jer danasnja djeca (do 12-13 godina) gledaju samo poziciju i da imaju imovinu (auta,kuce,biznise...)

Jos nije zakljucano, zmaci nisam oful'o.
Ma znam, ali jebo te zivot, ne kontam, zar nije zanimljivije od 0 i sve. Da znas cemu sluze /ame, /me, /do... A ne sve se svodi.na rokanje, ubijanje "kerova" itd...
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

RP nije pametno kakav god mod bio, coa je stara 3-4 godine koliko vec pa fura max 50 igraca i tu su ovi balkanci "RPeri", county rp je tako propao slabo igraca skroz..

Da, bas sam tako hteo. Pa County je vise propao jer je u selu, a skripta je otkidala znaci. Jace skripte nije bilo... Barem ja tako msm. A za CoA, pa da, ali priseti se i CoC (iako nikada nisam na njemu igrao i napisi mi kolilo je igraca furao) Wastelanda, DRP... Oni su vredeli nesto. Pa Balkan Boys, server koji je imao RP a zapravo je skripta totalni RPG... A tipa RP kao na Coji bio. Ne znam, nesto kao NooBot, malo jaci RP (malo veci nego na NB) a da ima evenata i tih.. Ili kao Fusion Gaming, Cirovicev, ali da ima malo vise RPa, pokusavao sam nesto bez bandi i mafija vec da igraci sami prace svoje vremenom, ali kontam ne vole oni to, ne mozes naci RPere vise, dosta ce ih otici na Xeptic...
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

PozicijaPlay ti se najviše isplati

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


E zato ja samo igram na svom od 0, iskriptam nesto spawnam bilo koji vehsebi bilo sta "Oćejfim" i to je to vise puta se na zivciram al et
-propo-

Respect: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–..., Denis_Lapi, Blaeks, Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ, Bryant., TiXoR_,   #old_school


Citat: [CG] ogi corleone poslato Avgust 06, 2017, 22:08:31 POSLE PODNE
PozicijaPlay ti se najviše isplati

Moji predlozi: 
RPG: 100k i 3 lvl
                        RP: 20k i 1 lvl

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

50k lvl3,moze kupovati imovinu tek lvl 4

Citat: [CG] ogi corleone poslato Avgust 06, 2017, 22:08:31 POSLE PODNE
PozicijaPlay ti se najviše isplati
Znam, znam, djeca su i zaebala ceo SAMP danas. Koliko kod se ti trudio on ce tebe prozivati ukoliko nije admin/helper/pozicija.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: ŦΛЯΞ poslato Avgust 07, 2017, 02:12:32 PRE PODNE
Citat: [CG] ogi corleone poslato Avgust 06, 2017, 22:08:31 POSLE PODNE
PozicijaPlay ti se najviše isplati

Moji predlozi: 
RPG: 100k i 3 lvl
                        RP: 20k i 1 lvl
A ne znam i to mi je puno za RPG, jer ciljam da ide od prvog levela... Tipa 1 lvl i 50k.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Tesko RP moze, posto ti danas serveri se otvaraju "Pocetni stats lvl 10 5.000.000$ i VIP 5" xD

Znam, gledam ima ki debilnijih ljudi, zbog toga je za mene i SAMP prop'o. Kad je to valjalo za ekonomiju servera? Zato se nonstop Global radi...
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic2405 poslato Avgust 06, 2017, 18:44:22 POSLE PODNE
Da li se danas isplati raditi uopce RP mod posto vidim da danasnja djeca koja igraju SAMP imaju u mozgu da je zabava imati pocetni stats od 20 i nekog levela i 350 miliona. Tako da molim sve koji citaju da odgovore i obrazloze zasto zele to.

Inace verovatno sam ofulao podforum.. (Kao sto umem da uradim)

Moje misljenje je to, da na tom serveru koji otvaras treba zabranit snimat youtuberim, jer tada ne bi dolazila pusta djeca. I okupit pravu rp raju :) Uspjeh je i ako imas 50 igraca i ako imas 500 igraca za nekog je i 500 malo..