SWIFT Panel Problem

Započeo RapidExtreme, Avgust 15, 2010, 11:24:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zanima me da li neko moze da mi pomogne , uplatio sam server i od hostera sam dobio svoj gamepanel, medjutim kada sam uplodovao fajlove mog servera i kada sam pokrenuo server , nista se ne desava , na gampanelu ne pokazuje nikakv status .

SS :



Da li treba da editujem nesto u svom gamemod-u ili u nekim podesavanjima.

Možda neki error, daj nam server_log file.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Nesto nisi uploadao ili nisi stavio server.cfg sve kako treba moze biti 10 stvari zato nam daj server log

Mislim da sam sve uplodovao, ali prblewm je sto u server log fajlu uopste ne pokazuje da je pokusao da pokrene server !

Cek malo, nema nicega??? Ako nema nicega onda je do hostera....


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ne znam ni sam , zato pitam , a da li treba neka podesavanja u gamemodu da se urade , sto se tice ftp-a , ftp username-a i pass-a , porta i svega toga ?

Imo sam i ja taj problem,pa sam se pozalio firmi i oni su mi rekli da ne smem da brisem nista,samo dodaj i promeni u server.cfg to sto si dodao... A sad reci firmi da ti nameste.

Pa daj postaj fuckin server_log. Mora unutra nesto biti.... Nisu valjda hosteri tako glupi da ne povežu program s gumbom za paljenje.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Jel to linux ili ?
Ako je linux smijes samo dodavat modove,fs .................................... ni cfg nesmijes mijenjat! samo edit.
NESMIJES NISTA BRISAT :s

Gle problem je u tome sto je on uplodao sve od kucnog servera znaci sampserver.exe itd. i obrisao je stari server.cfg i sad je uplodao od kucnog znaci problem je u tome sto se nesmije nis dirat osim uplodat mod,fs i izmjenit server.cfg! ;D



pretpostavljam da ste u pravu , nisam trebao da brisem ,  juce sam se zalio jos uvek cekam odgovor . hvala u svakom slucaju .

Ti si izbrisao fileove sve, i sad si uploadao sa WIN-a.. a svi dobro znaju da je swift = linux, znaci hoster ima linux, sad trebas hostera pitat za linux fileove, ti samo smijes gamemod, server.cfg, FSove, plugine i scriptfilese dodavat, ovo ostalo ne idrat, osim bana i loga..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

skini filove za linux ako je linkux udi u server.cfg i napisi bind i onda tvoj IP servera

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Citat: RapidExtreme poslato Avgust 15, 2010, 11:24:00 PRE PODNE
Zanima me da li neko moze da mi pomogne , uplatio sam server i od hostera sam dobio svoj gamepanel, medjutim kada sam uplodovao fajlove mog servera i kada sam pokrenuo server , nista se ne desava , na gampanelu ne pokazuje nikakv status .

SS :



Da li treba da editujem nesto u svom gamemod-u ili u nekim podesavanjima.

meni je tako bilo kod hosting firme solucija.ba i onda sam presao na  game hosting srbija tamo nemam problema i puno je bolji hosting

Imas linux server fajlove na www.sa-mp.com al problem je sto nemozes to ti uradit!
Ako si briso instalirane fajlove oni to moraju ponovo vratit...