[TD] Windows 10

Započeo Muma, Jul 14, 2017, 10:49:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Logo windowsa je za svaku pohvalu, inače tekstove možeš malo resizeati da ljepše izgledaju. Ostalo extra ;D

Citat: Contixo poslato Jul 15, 2017, 00:01:33 PRE PODNE
Logo windowsa je za svaku pohvalu, inače tekstove možeš malo resizeati da ljepše izgledaju. Ostalo extra ;D
Dolazi pp buraz moj
~Revolution Gaming OGC Info~
~SAMP IP:SOON~
~TS IP:SOON
~FORUM:SOON
Stranica:www.facebook.com/rgrp2k17

Community Owner : Pela
Community Scripter : Purda (pomaze)
Community Mapper : James
[color=]Community Director : Terzic[/color]

SEE YOU SOON!

Citat: Contixo poslato Jul 15, 2017, 00:01:33 PRE PODNE
Logo windowsa je za svaku pohvalu, inače tekstove možeš malo resizeati da ljepše izgledaju. Ostalo extra ;D
Ma žurio sam pa mi se nije dalo sreÄ'ivati, pogotovo ove boje ne bih koristio ali nije mi se dalo ulaziti na color picker, hvala. :D

Citat: Muma poslato Jul 15, 2017, 00:06:08 PRE PODNE
Ma žurio sam pa mi se nije dalo sreÄ'ivati, pogotovo ove boje ne bih koristio ali nije mi se dalo ulaziti na color picker, hvala. :D

Lagana varijanta light blue boje ili malo blaža boja zlatne bi bilo baš nice ja mislim :D

Citat: Contixo poslato Jul 15, 2017, 00:08:00 PRE PODNE
Citat: Muma poslato Jul 15, 2017, 00:06:08 PRE PODNE
Ma žurio sam pa mi se nije dalo sreÄ'ivati, pogotovo ove boje ne bih koristio ali nije mi se dalo ulaziti na color picker, hvala. :D

Lagana varijanta light blue boje ili malo blaža boja zlatne bi bilo baš nice ja mislim :D
Biti će uskoro remake jer planiram da uradim mnogo bolje i više stvari i naravno sistem, biti će preunikatno. :D

47

*




Brw brw

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU


Fino sve, samo ovo dole slovo "E" i ovo do njega, šta je ne znam, jedino nije dobro, ali ostalo je perfkecija čista.

'e' predstavlja Internet Explorer, a to do njega kao otvoren folder, hvala. :)

#A.J.

Auu Muma, pa ti si pravi maher.. Nema niko jači od Mume što se tiče TextDraw-ova. :D