Balkan Crazy Roleplay v0.1

Započeo springfield, Jul 03, 2017, 13:54:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Solidno.
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

Testirao sam mod extra je!
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----



Solidan GameMod samo nastavi!
Mervan

Dokle više sa Night Life modom u pm... Btw: 4/10

Citat: â,³ð•ð•¡ð•™â,³âœ¯âœˆ poslato Jul 05, 2017, 20:47:32 POSLE PODNE
Dokle više sa Night Life modom u pm... Btw: 4/10
Dokle vise sa Underpoint, Athlone i slicnim modovima punim kič stvari? Å ta to ima loÅ¡e u NL modu? Ako ti se mod ko mod ne sviÄ'a, ne trebaÅ¡ komentarisat ovdje,  žali se čovjeku koji je napravio taj mod - Ramizu, poÅ¡to vidim da ti je to trn u oku.




censored

Daj jebeni link od moda ne radi ni jedan! inace lock @Amain
Es ist nicht alles Gold, was glänzt


Dobro izgleda, link za download ne radi.

Citat: springfield poslato Jul 06, 2017, 14:55:23 POSLE PODNE
Citat: â,³ð•ð•¡ð•™â,³âœ¯âœˆ poslato Jul 05, 2017, 20:47:32 POSLE PODNE
Dokle više sa Night Life modom u pm... Btw: 4/10
Dokle vise sa Underpoint, Athlone i slicnim modovima punim kič stvari? Å ta to ima loÅ¡e u NL modu? Ako ti se mod ko mod ne sviÄ'a, ne trebaÅ¡ komentarisat ovdje,  žali se čovjeku koji je napravio taj mod - Ramizu, poÅ¡to vidim da ti je to trn u oku.
Dječko igram od 2012 na YUB-u, igrao sam takoÄ'er i na Night Life-u,Balkan Life-u,BCommunity-u,Balkan Country-u,New Game-u,Cold Life-u. Znači smorilo je, jer je taj mod zastario sa sistemima iz 2013. god. plus ovo nije nikakav edit, prema tome Å¡uti bolje ti je.

Citat: â,³ð•ð•¡ð•™â,³âœ¯âœˆ poslato Jul 06, 2017, 21:16:31 POSLE PODNE
Citat: springfield poslato Jul 06, 2017, 14:55:23 POSLE PODNE
Citat: â,³ð•ð•¡ð•™â,³âœ¯âœˆ poslato Jul 05, 2017, 20:47:32 POSLE PODNE
Dokle više sa Night Life modom u pm... Btw: 4/10
Dokle vise sa Underpoint, Athlone i slicnim modovima punim kič stvari? Å ta to ima loÅ¡e u NL modu? Ako ti se mod ko mod ne sviÄ'a, ne trebaÅ¡ komentarisat ovdje,  žali se čovjeku koji je napravio taj mod - Ramizu, poÅ¡to vidim da ti je to trn u oku.
Dječko igram od 2012 na YUB-u, igrao sam takoÄ'er i na Night Life-u,Balkan Life-u,BCommunity-u,Balkan Country-u,New Game-u,Cold Life-u. Znači smorilo je, jer je taj mod zastario sa sistemima iz 2013. god. plus ovo nije nikakav edit, prema tome Å¡uti bolje ti je.
Da ti 'dječko' nesto kaze balo balavi, vidi se da si kurvica sto se tice igranja na sampu, prelazio si sa servera na server i to dovoljno govori o tvom karakteru, vjerovatno su te pozicije cinile igracem odredjene zajednice.
To sto se tebi ti 'zastarjeli' sistemi na kojima si do nedavno igrao ne svidjaju to ostavi za neke druge teme, ovdje radis offtopic dzaba.
Druga stvar mod nisi pokrenuo, dosta bugova je sredjeno bar oni za koje sam ja znao, za nesto vise uradit nije dovoljno pola mjeseca do mjesec edita i ovo je bio tek pocetak, obzirom da se zajednica nije otvorila - nisam imao razloga nastavit s radom, pozdrav imbecilu.

NOVI DOWNLOAD LINK ZA ONE KOJIMA NE RADI TRENUTNI:

https://www.sendspace.com/file/6c62xh




censored


10/10 Mod , Tdovi 1000000000000000000/10!