[WIP] Little Italy RolePlay 2.0

Započeo Skanko Konzumenta, Maj 29, 2017, 19:52:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

...

*

Nema se sta pricat,zna se perfektno je mos uradjen svaka cast!
Dok drugi daju 10 ja cu 100 hehe :D

Hvala vam :)

@Radagast Dictator i slade su amidžiči, od dva brata djeca :) 

PS: brača kopiranti
Poslednja Izmena: Jun 14, 2017, 10:21:58 PRE PODNE od Klopa

Citat: Klopa poslato Jun 14, 2017, 10:14:29 PRE PODNE
@Radagast Dictator i slade su amidžiči, od dva brata djeca :) 

PS: brača kopiranti

ÄŒovjek je rekao svoje miÅ¡ljenje, nije rekao da ima niÅ¡ta protiv vas, to Å¡to vi ne znate podnijeti kritiku ili nečije vlastito miÅ¡ljenje je do vas, jer jednostavno mislite da ne postoji mjerilo i to ne valja kod osoba, takve se dobro zajebu u životu, gurajte svoje, sretno vam, moj savjet je da prestanete gledat druge i ako se bojite tuÄ'eg miÅ¡ljenja da objavite WIP temu i istu zaključate

btw. Koreliju je pohvalio skriptu i rekao da mape ne idu uz tako ''dobru'' skriptu, ne vidim uvredu tu, ali eto smatrajte to kako želite

@Klopa utvrdi šta smo ja i Denin pa onda nešto komentariši, nemoj pričati kada si dezinformisan

Skidam kapu za mod i opis, nisam kao vi, znam pohvalit ;)

Svaka cast majstore, skidam ti slusalice  ;)

@Ostali: Hvala. :)

Citat: Slade poslato Jun 14, 2017, 11:35:38 PRE PODNE
Čovjek je rekao svoje mišljenje, nije rekao da ima ništa protiv vas, to što vi ne znate podnijeti kritiku ili nečije vlastito mišljenje je do vas, jer jednostavno mislite da ne postoji mjerilo
Prihvaćam ja kritike, bez problema, iako nije ni svaka kritika za prihvatiti, ali nema veze. Ali na kritike imaju i odgovori, pa ako ti se druga miÅ¡ljenja ne sviÄ'aju, onda je to - kako kažeÅ¡ - do tebe.

Citat: Slade poslato Jun 14, 2017, 11:35:38 PRE PODNE
i to ne valja kod osoba, takve se dobro zajebu u životu
Nisi u poziciji da drugima dajeÅ¡ savjete, pogotovu ne osobi, koja je od tebe starija 10 godina, ne osobi koju kopiraÅ¡ i praviÅ¡ se mutav nakon toga. Ne dok ne budeÅ¡ zaraÄ'ivao svoj novac te iskusio joÅ¡ dosta, za život važnih stvari i na kraju najmanje ne u vezi neke igre. Opusti se.

Denin i Danis Cavalic, slicna imena, neko bi rek'o da ste brača, ali ne, kako god, blizu ste rodbine, od brata i sestre djeca ? ;)

Bez argumenata ne mozes kritikovati..

Citat: Klopa poslato Jun 14, 2017, 16:45:39 POSLE PODNE
Denin i Danis Cavalic, slicna imena, neko bi rek'o da ste brača, ali ne, kako god, blizu ste rodbine, od brata i sestre djeca ? ;)

Bez argumenata ne mozes kritikovati..

Ne kritikujem, dao sam pohvale, nikad nisam kritikovao vaš rad, ako jesam objavite citat, naprotiv sam ga i pohvalio.

@Klopa  meni Denin zapravo ne doÄ'e niÅ¡ta rodbine, doÄ'e mom Ocu roÄ'ak, Å¡to je kao da je i meni.

Što se tiče mapa, svejedno mi je iskreno, ali zamislite da maper kao što je Amain mapa na Korelijevoj skripti? Šta bi to onda bilo? Ne kažem da Koreli ne zna mapat, rijetko je da skripter zna i mapat, pogotovu da ima vremena za to, i za to mu svaka čast, čovjek je rekao neko svoje mišljenje, a ja nisam ni komentarisao temu da me spominjete, pozdrav

Kako govoriš da ti nije ništa rodbine, a dobro se sjecam na yubu kad sam ti tetku opsovao ti kazes deninu uu ode mati, jel tako bilo, ne prevrči priče..

Citat: Klopa poslato Jun 14, 2017, 23:09:59 POSLE PODNE
Kako govoriš da ti nije ništa rodbine, a dobro se sjecam na yubu kad sam ti tetku opsovao ti kazes deninu uu ode mati, jel tako bilo, ne prevrči priče..

Loše pamtiš, Deninova mater je mom ocu Strina :P

ps: mozda ga jesam zvao rodjakom to mi nekako i dodje al nismo prva rodbina


Little Italy Roleplay



Predstavljamo vam GPS Sistem!

GPS Sistem je raÄ'en u textdrawovima, igrač može kliknuti na Å¡to god - ikonu na legendi, ikonu na mapi ili na tekst na legendi - sve djeluje za postavljanje markera.



LINK Foruma: Forum

Premocno, srecno !
{ 'HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, PAWN, C#' }

while(alive) code;


Citat: Klopa poslato Jun 18, 2017, 09:20:31 PRE PODNE

Little Italy Roleplay



Predstavljamo vam GPS Sistem!

GPS Sistem je raÄ'en u textdrawovima, igrač može kliknuti na Å¡to god - ikonu na legendi, ikonu na mapi ili na tekst na legendi - sve djeluje za postavljanje markera.



LINK Foruma: Forum

Odlicno ovo :D


Otvorenje servera je u Nedelju, 16.07 u 20h. Posjetite nas!