Ultra Life

Započeo ᴍᴀʀᴋᴏᴠɪᴄ𝓭𝓮𝓼𝓲𝓰𝓷, Maj 15, 2017, 11:03:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime GameModa: Ultra Life
Vrsta GameModa: RPG
Jedinstvenost GameModa: Pogledajte
Jezik GameModa: Balkanski
Sistemi GameModa: Imanje/Garaze..
Izvorni GameMod: Srbija Gaming by Nelson
Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: Ima sve u modu
Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi: Ima sve u modu
Druge stvari: Ovo mi je prvi mod koji sam dosta editovao i molim bez ruznih komentara. Ima se jos dosta poraditi tu ali mjenjao sam samo osnovno i popravljao neke stvari , takodjer sam i brisao nepotrebne stvari. Skinite mod i pogledajte!
Server na kojem je GameMode bio korišten: Ultra Life
Slike: http://imgur.com/a/L12jG
Video: Ima slike
Napravio Gamemode:: Savo>Nelson
Editovao Gamemode: Ado
Credits: Maperima
Download Link: https://www.sendspace.com/file/yov590
Poslednja Izmena: Jun 21, 2017, 23:18:18 POSLE PODNE od Amain
Respect to: Nindza, Harexe, Muma, SteXi, BaÅ¡ovski, anDroâ,,¢, Depay, Maxwellâ,,¢, Medo, Noki, Tosic, Andrijevic, Vincenzo_Peruggia, Cyllox, LOoDaK, King2.
Profesionalni skripter juce pa i danas
Respect xDDDDDDD

Citat: Nidža poslato Maj 15, 2017, 12:16:43 POSLE PODNE
Dobrodoso. Zelimo ti puno uspeha na ovom forumu.

Da, dosta si editovao, vidimo. 1/10 + Na slikama se vidi da nisi ni usao ni da slikas. Samo neznam sto objavljujete ovakve modove i sta si ti ovde uradio?.
Poslednja Izmena: Maj 15, 2017, 11:05:19 PRE PODNE od Nidža...

al su mi td-ovi poznati....
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Kao,prvo brt meni dao drug da ovo iskopiram ja radim ovako svoj mod sada objavljivacu ja jos mnogo modova imam i dobre naprimer
xBER 1.5.0 Fusion Gaming 1.8 Skill arena 3.2 Neke obicne modove i Zara gaming zvana project zara 7.1.2
Respect to: Nindza, Harexe, Muma, SteXi, BaÅ¡ovski, anDroâ,,¢, Depay, Maxwellâ,,¢, Medo, Noki, Tosic, Andrijevic, Vincenzo_Peruggia, Cyllox, LOoDaK, King2.
Profesionalni skripter juce pa i danas
Respect xDDDDDDD

Citat: Nidža poslato Maj 15, 2017, 12:16:43 POSLE PODNE
Dobrodoso. Zelimo ti puno uspeha na ovom forumu.

Svaka čast sto ti imas te modove, al mi pricamo o ovom modu, i sta je on tebi rekao "Da ti ovde objavis?" Kada vec ima listaj malo i vidices.

Da,kazem kao prvo zao mi je nisam imao pojma ovde sam novi reko mi da objavim ovo a ako me sjebo ili mi nesto bude ubicu ga zato sto decko mi reko sve ce biti ok ali jbg
Necu vise objavljivacu po pravilima sad nisam znao
Respect to: Nindza, Harexe, Muma, SteXi, BaÅ¡ovski, anDroâ,,¢, Depay, Maxwellâ,,¢, Medo, Noki, Tosic, Andrijevic, Vincenzo_Peruggia, Cyllox, LOoDaK, King2.
Profesionalni skripter juce pa i danas
Respect xDDDDDDD

Citat: Nidža poslato Maj 15, 2017, 12:16:43 POSLE PODNE
Dobrodoso. Zelimo ti puno uspeha na ovom forumu.

Citat: ᴍᴀʀᴋᴏᴠɪá´,,ð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Maj 15, 2017, 11:11:16 PRE PODNE
Da,kazem kao prvo zao mi je nisam imao pojma ovde sam novi reko mi da objavim ovo a ako me sjebo ili mi nesto bude ubicu ga zato sto decko mi reko sve ce biti ok ali jbg
Necu vise objavljivacu po pravilima sad nisam znao
E, sada smo se urazumili.

razumjeli smo se mi,ali prije nego sto si ista objavio trebas malo zavirit u pawno da vidis sta je tu uradjeno,ovde se vidi da su td-ovi barem ja mislim od Unification znaci samo boja promjenjena napisano Ultra Life i cepaj,isto boja srw-a stavljena na crveno et ako je i jedan sistem novi dodan bilo bi dobro tako da prije svakog objavljivanja a neko ti posalje mod provjeri malo pawno dokument i ako vidis da nije kako treba i da je nedovoljno sjedi malo ugrji stolicu i bacis se na edit,dodas koji sistem neku novu cmd,neki posao,bolje tdove,neki event koji nema itd da sad ne nabrajam...
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Citat: King2 poslato Maj 15, 2017, 11:15:41 PRE PODNE
razumjeli smo se mi,ali prije nego sto si ista objavio trebas malo zavirit u pawno da vidis sta je tu uradjeno,ovde se vidi da su td-ovi barem ja mislim od Unification znaci samo boja promjenjena napisano Ultra Life i cepaj,isto boja srw-a stavljena na crveno et ako je i jedan sistem novi dodan bilo bi dobro tako da prije svakog objavljivanja a neko ti posalje mod provjeri malo pawno dokument i ako vidis da nije kako treba i da je nedovoljno sjedi malo ugrji stolicu i bacis se na edit,dodas koji sistem neku novu cmd,neki posao,bolje tdove,neki event koji nema itd da sad ne nabrajam...
Respect.

Kao sto sam rekao nisam znao stv i ovako sad mi drug nesto sere a da ja cu se potruditi novi sam na forumu umem da skriptam dugo skriptam ima 2 godine ali sad sam i maper u pokusaju sve po malo nisam znao radim u kaficu 3 smena od 00:00 do 6:00 a sa drugom cu da vidim sta on ja cu od sad citati pravila se potrudim da posaljem kako treba da promenim nesto i ta sranja ;D
Respect to: Nindza, Harexe, Muma, SteXi, BaÅ¡ovski, anDroâ,,¢, Depay, Maxwellâ,,¢, Medo, Noki, Tosic, Andrijevic, Vincenzo_Peruggia, Cyllox, LOoDaK, King2.
Profesionalni skripter juce pa i danas
Respect xDDDDDDD

Citat: Nidža poslato Maj 15, 2017, 12:16:43 POSLE PODNE
Dobrodoso. Zelimo ti puno uspeha na ovom forumu.

Citat: ᴍᴀʀᴋᴏᴠɪá´,,ð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Maj 15, 2017, 11:07:38 PRE PODNE
Kao,prvo brt meni dao drug da ovo iskopiram ja radim ovako svoj mod sada objavljivacu ja jos mnogo modova imam i dobre naprimer
xBER 1.5.0 Fusion Gaming 1.8 Skill arena 3.2 Neke obicne modove i Zara gaming zvana project zara 7.1.2
Respect to: Nindza, Harexe, Muma, SteXi, BaÅ¡ovski, anDroâ,,¢, Depay, Maxwellâ,,¢, Medo, Noki, Tosic, Andrijevic, Vincenzo_Peruggia, Cyllox, LOoDaK, King2.
Profesionalni skripter juce pa i danas
Respect xDDDDDDD

Citat: Nidža poslato Maj 15, 2017, 12:16:43 POSLE PODNE
Dobrodoso. Zelimo ti puno uspeha na ovom forumu.

Imam pitanje kako dobijate vi te solider moderator i te stvari!!!
Respect to: Nindza, Harexe, Muma, SteXi, BaÅ¡ovski, anDroâ,,¢, Depay, Maxwellâ,,¢, Medo, Noki, Tosic, Andrijevic, Vincenzo_Peruggia, Cyllox, LOoDaK, King2.
Profesionalni skripter juce pa i danas
Respect xDDDDDDD

Citat: Nidža poslato Maj 15, 2017, 12:16:43 POSLE PODNE
Dobrodoso. Zelimo ti puno uspeha na ovom forumu.

Citat: ᴍᴀʀᴋᴏᴠɪá´,,ð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Maj 15, 2017, 11:39:51 PRE PODNE
Imam pitanje kako dobijate vi te solider moderator i te stvari!!!

Solider i te zajebancije dobivas na postove ali moderatora ti mora neko od Administratora ili Global/Super Moderatora...
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Citat: King2 poslato Maj 15, 2017, 11:44:05 PRE PODNE
Citat: ᴍᴀʀᴋᴏᴠɪá´,,ð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Maj 15, 2017, 11:39:51 PRE PODNE
Imam pitanje kako dobijate vi te solider moderator i te stvari!!!

Solider i te zajebancije dobivas na postove ali moderatora ti mora neko od Administratora ili Global/Super Moderatora...
Hvala
Respect to: Nindza, Harexe, Muma, SteXi, BaÅ¡ovski, anDroâ,,¢, Depay, Maxwellâ,,¢, Medo, Noki, Tosic, Andrijevic, Vincenzo_Peruggia, Cyllox, LOoDaK, King2.
Profesionalni skripter juce pa i danas
Respect xDDDDDDD

Citat: Nidža poslato Maj 15, 2017, 12:16:43 POSLE PODNE
Dobrodoso. Zelimo ti puno uspeha na ovom forumu.

Jos nesto kako da stavim vidis ovo kao ti pise ti
CITAT MUMA Taj dan taj post
I odgovor to
Respect to: Nindza, Harexe, Muma, SteXi, BaÅ¡ovski, anDroâ,,¢, Depay, Maxwellâ,,¢, Medo, Noki, Tosic, Andrijevic, Vincenzo_Peruggia, Cyllox, LOoDaK, King2.
Profesionalni skripter juce pa i danas
Respect xDDDDDDD

Citat: Nidža poslato Maj 15, 2017, 12:16:43 POSLE PODNE
Dobrodoso. Zelimo ti puno uspeha na ovom forumu.