Kako postaviti ?

Započeo TheKiller, Avgust 18, 2009, 22:14:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Posto sam konacno nasao savedpositions.txt zahvaljujuci vugrinec95 thx care puno :) interesuje me npr /save donatorauto i sad uzmem mu koordinate stavim ga u mod,,e kako napravit da kad udje u auto izbaci ga i pise nisi donator..

P.S Molio bih vas da konkretnije napisete sta treba ubacit jer pocetnik sam i nisam jos radio sa dodavanjem auta posto mi nije radio savedpositions.txt


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Citat: Johny poslato Avgust 18, 2009, 22:14:32 POSLE PODNE
Posto sam konacno nasao savedpositions.txt zahvaljujuci vugrinec95 thx care puno :) interesuje me npr /save donatorauto i sad uzmem mu koordinate stavim ga u mod,,e kako napravit da kad udje u auto izbaci ga i pise nisi donator..

P.S Molio bih vas da konkretnije napisete sta treba ubacit jer pocetnik sam i nisam jos radio sa dodavanjem auta posto mi nije radio savedpositions.txt
kad ubacis u mod odes na server i pogledas koji je auto id npr komanda /carid i pogledas i onda dodas pod OnPlayerStateChange

if(newstate == PLAYER_STATE_DRIVER)
{

if(newcar >= 350 && newcar <= 360)//ovo su ti idevi vozila u modu
{
   if(PlayerInfo[playerid][pDonator] <1)
   {
       SendClientMessage(playerid,COLOR_GREY,"Ovaj auto mogu vozit samo donatori!");
       RemovePlayerFromVehicle(playerid);
                           }
}

Poslednja Izmena: Avgust 18, 2009, 23:01:21 POSLE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: [CH]pliva♫♪ poslato Avgust 18, 2009, 23:00:57 POSLE PODNE
Citat: Johny poslato Avgust 18, 2009, 22:14:32 POSLE PODNE
Posto sam konacno nasao savedpositions.txt zahvaljujuci vugrinec95 thx care puno :) interesuje me npr /save donatorauto i sad uzmem mu koordinate stavim ga u mod,,e kako napravit da kad udje u auto izbaci ga i pise nisi donator..

P.S Molio bih vas da konkretnije napisete sta treba ubacit jer pocetnik sam i nisam jos radio sa dodavanjem auta posto mi nije radio savedpositions.txt
kad ubacis u mod odes na server i pogledas koji je auto id npr komanda /carid i pogledas i onda dodas pod OnPlayerStateChange

if(newstate == PLAYER_STATE_DRIVER)
{

if(newcar >= 350 && newcar <= 360)//ovo su ti idevi vozila u modu
{
   if(PlayerInfo[playerid][pDonator] <1)
   {
       SendClientMessage(playerid,COLOR_GREY,"Ovaj auto mogu vozit samo donatori!");
       RemovePlayerFromVehicle(playerid);
                           }
}



Tako kad sam postavio izbacilo mi 26 errora,kako mislis tako postaviti samo id vozila ako bi tako bilo onda bi npr svaki id541 tj bullet bio donator auto.. ?


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

turker_kc

ne omg, to ti je ID auta opcenito omg tebi treba koji je to auto u tvojoj skripti a to napravis ovako, nadjes broj kuca, ako imas standard GF onda je to 34 i prebrojis sve aute do tvog donator vozila, ili laksi nacin, odes na server i u autu koji treba biti donator auto upises /oldcar i taj ID koji ti se ispise moras stavit u skriptu

Citat: turker_kc poslato Avgust 18, 2009, 23:33:51 POSLE PODNE
ne omg, to ti je ID auta opcenito omg tebi treba koji je to auto u tvojoj skripti a to napravis ovako, nadjes broj kuca, ako imas standard GF onda je to 34 i prebrojis sve aute do tvog donator vozila, ili laksi nacin, odes na server i u autu koji treba biti donator auto upises /oldcar i taj ID koji ti se ispise moras stavit u skriptu

daj mozes neki kod staviti pls,kad idem /oldcar ubacicu ja njeg u skriptu,al daj mi kod da napravim to da pise Nisi donator.. Jel ovaj gore kod validan sto je postao pliva ? ako nije daj ti tacan kod pls


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

rizi

Johny inace da malo koristis mozak i trazolicu nasao bi sve jer su te teme vec i proje postojale...otvorio si vec brdo tema bzvz :S

Citat: Zero poslato Avgust 19, 2009, 10:05:58 PRE PODNE
Johny inace da malo koristis mozak i trazolicu nasao bi sve jer su te teme vec i proje postojale...otvorio si vec brdo tema bzvz :S

djesi ti pametnjakovicu..to ti sve znas jelde ;)
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2009, 16:32:26 POSLE PODNE od zerocoolos


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (: