Ping

Započeo amox_line, Avgust 05, 2010, 16:12:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kako mogu smanjiti ping,uvijek mi je iznad 250,,a kod ostalih nea ni 100...hvalla pozz za svee>>> 8)

ZicMortal



ZicMortal

Neznam ja mislim da ti je do neta. Jer znam da ponekad bosanski net ima probleme tak. Mislim to više nipex zna jer i on sam koristi net ko i ti valjd.

Sam Å¡to je on veće simptome od tebe imao  :), ulazak u igru.. ping 65 tisuća  :o

cak toliki ping??....pa jel mi radi toga negdje i stopa igra???  8)

Nije do do interneta! Kada udjes da igras SA-MP ! Iskljuci sve ostale programe osim SA-MP-a! Jer to daje veci PING!

Npr: FaceBook,Skype,Winamp itd!

ZicMortal

Da isto tako znam da... recimo pričam sa njime preko Skypea i sad ak on udje na SA;MP, CS il neš da mu pukne veza na skypeu i da nemozemo pricat.

Naci mozemo pricat samo kad mu je sve ostalo ugaseno  :-\

nastoe

Zavisi lokacija servera i lokacija tvog kompjutora, na kojem serveru igras? Nekom stranom ili? Jer ako je na stranom i ako je server npr. u SAD-u naravno da ces imati veliki ping ali napravi ovo sta ti je Marijan rekao, iskljuci sve nepotrebne programe nemoj nista skidati itd. Takoder sifriraj ruter tako da ti se ovi sa wirelesom nemogu spajati na tvoju mrezu

Ako imaš Win 7 to je onda normalan ping

Prijavljen si administratorima foruma, već sam te upozoravao nekoliko puta da otvaraš teme po PRAVILIMA! Ako ti nećeš, nije meni teško kliknut prijavi moderatoru..