Edimax Roleplas *LS*

Započeo KILaa, Avgust 04, 2010, 15:00:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [101]Alive poslato Avgust 05, 2010, 10:10:59 PRE PODNE
Hahaha nije LA-RP Edit samo je LA-RP Edit (Pa jbt valjda prepoznajem LA-RP Mod  ili GTARP (Razlike skoro nema omim sta su na GTARP Fixani neku BUGovi)...pa jbt sve vam je sa LARPa nemojtese izvlaciti recite JE LARP Edit i gotovo nikom nista...nema razloga za zajebanciu

Ma nije ti to edit,oni su samo otvorili prazan .pwn i pored njega LARP i sve copy/past  :D.

Uglavnom kazete da nije edit nego c/p , dode ti na jos gore,spojili ste par losih modova u jedan - kako god okrenete to nije vas izvorni kod sto znaci to nije vas orginal mod - ako sam dobro skuzio sta mislite pod c/p?

Sretno sa serverom.

ZicMortal

Citat: [101]Alive poslato Avgust 05, 2010, 10:10:59 PRE PODNE
Hahaha nije LA-RP Edit samo je LA-RP Edit (Pa jbt valjda prepoznajem LA-RP Mod  ili GTARP (Razlike skoro nema omim sta su na GTARP Fixani neku BUGovi)...pa jbt sve vam je sa LARPa nemojtese izvlaciti recite JE LARP Edit i gotovo nikom nista...nema razloga za zajebanciu

Necu se zivcirat na budale.
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2010, 12:29:25 POSLE PODNE od ZicMortal

Ma Zic ajde pusti ih mi koristimo C/P i gotovo ... Sta imas od svadje nista samo ce i dalje nastavljat ovdje srati dodje mi ALIVE to jeste virtuozo koji nema pojma o nicemu (NOLIFER) i govori da je LA-RP eto jeste LA-RP i gotovo mi igramo na larpu nama se svidja za vas sa BS koji serete na nas bolime neka stvar ....

Nadjite ijedan opis servera ili nes gdje sam ja srao po nekom.... ako mi se nesvjidja smo ignoriram ,
a ne kao vi odma nesta imate dodat da malo serete po opisu  >:(

Zic opusti se samo i nastavi da doradjujes mod.Nemoj uopste da se nerviras i da se svadjas sa ljudima koji uopste ni neznaju sta je mod  ;) Uzivaj sa svojom ekipom koliko vidim Edimax je uspeo a i normalno je da ce te uspeti kad imate dobru ekipu. A to sto oni pisu da je nesto kopirano i da jeste nema veze tebi je ipak u cilju da imas sto vise igraca i bas te briga sta drugi pricaju!!!Bitno je da se vi lepo zabavljate a na druge nemoj da obracate paznju!!!Pozdrav Celoj Ekipi sa Edimaxa ;)
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2010, 12:24:59 POSLE PODNE od >[★] Bandit [★]<



Haha pa sta ima veze i da je edit i CroHerza ima edit GF moda pa sta


Citat: [SA]Tinu_Tuna poslato Avgust 05, 2010, 12:54:03 POSLE PODNE
Haha pa sta ima veze i da je edit i CroHerza ima edit GF moda pa sta
eto i nitko nesere a mod je odlican :S
svatko nekad koristi c/p ili bar pogleda u neki drugi mode kako sta ide :S

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

nastoe

Citat: [101]Alive poslato Avgust 05, 2010, 10:10:59 PRE PODNE
Hahaha nije LA-RP Edit samo je LA-RP Edit (Pa jbt valjda prepoznajem LA-RP Mod  ili GTARP (Razlike skoro nema omim sta su na GTARP Fixani neku BUGovi)...pa jbt sve vam je sa LARPa nemojtese izvlaciti recite JE LARP Edit i gotovo nikom nista...nema razloga za zajebanciu
Sta ti mislis da mi neznamo tko si ti U.S.A. ti si radio onaj svoj San Fierro a ja znam iz jednog izvora da je to GTA RP edit a svima pricas da je od >0<

Stvarno ste supci, pa daj odite na server i pogledajte ili ako zelite reci da nevalja nesto pa zasto morate blatiti, recite "sretno" malo kulture i kucnog odgoja, a drugacije misljenje sacuvajte za sebe.

@Luksa: Zasto si takav, jer tebi itko ista prigovorio za tvoj GG, udi na svoj server i udi na "blank, revent mode" i pogledaj malo tj. usporedi, GG je samo preveden a nitko ti nije nista reko ( bar ja nisam vidio ) i ti naravno moras sada pljuvati po drugima znate da vas SVE skupa moze SRAM BITI!!! CH je takoder EDIT, pogledajte povjest CH zajednice kakve su oni modove imali itd. pa gle kako su daleko dogurali a ne sada ovi novaci pametuju i govore nekima o vodjenju servera Jadni ste SVI vi koji ste sada blatili edimax...

Od sada cu ja osobno ban djeliti SVIMA koji ne citaju pravila, u kojima ljepo stoji da nesmijete ovako blatiti server u ovom boardu!!! Lock kako nebi doslo do jos OFF topica
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2010, 14:03:48 POSLE PODNE od ExtremePower

Pisem poslije locka samo da se ispricam ako sam nekog uvrijedio svojim postom,shvatio sam da zelite rec kako ste c/p par modova u .pwn i to nazvali svojim modom - jbg desi se kad na brzinu zelis sve proc :).

Citat: dinkO14 poslato Avgust 05, 2010, 10:30:01 PRE PODNE
Ma nije ti to edit,oni su samo otvorili prazan .pwn i pored njega LARP i sve copy/past  :D.

Uglavnom kazete da nije edit nego c/p , dode ti na jos gore,spojili ste par losih modova u jedan - kako god okrenete to nije vas izvorni kod sto znaci to nije vas orginal mod - ako sam dobro skuzio sta mislite pod c/p?

Sretno sa serverom.