[SA-MP] Mape ili ipak ne?

Započeo Andrijevic SKAMER, Mart 03, 2017, 14:12:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pozdrav ljudii, posto radim mod fazon Balkan Extreme i ti ostali stari serveri, zanimam je jedno. Da li koristiti defluat mape interijera i dodvati samo neke sitnice nista preterano ili dodavati odradjene mape? Zeleo bi i da vi kazete vase misljenje. :D
samo rejv i debele zene


Ako budes otvarao taj server, igrat cu 100%, preporucujem ti default da se nestvara bzvz lag..

Citat: anDroâ,,¢ poslato Mart 03, 2017, 18:31:29 POSLE PODNE
Ako budes otvarao taj server, igrat cu 100%, preporucujem ti default da se nestvara bzvz lag..
To sam i ja razmisljao, samo neke sitne mape sa malo objekata. Otvaracu ga verovatno ali ne uskoro, radim sporo na skripti.
Mozda tek na letnjem raspustu, malo ranije.
samo rejv i debele zene

Mape uraditi naravno, default je sranje.

Pa iskoristi maksimalno od default-nih mapa... Sve objekte naknadno sto dodajes je samo zbog sminke.



Bil neko igrao na serveru bez textura.. znaci sve kao prije nekoliko godina kad nismo znali sta je textura :D ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Moje iskreno misljenje je da budu samo malko onako bas bas bas baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas lel smorio sam, doradjene te default tipa brt rokni mu neku  tamo ako si sa balkana i to rokni tu neke zvezdice ili zastave ovo ono rukni vucicu pederu i to brt da bude doterano msm sad to treba nama balkancima da se nafuraju na to vole oni to, naravno malo sale svakako default i ja to picim i eto propo sam al nmvz hehe.

Evo pogledaj umjereno sve, ova vozila, objekti, zivotinje je sve od servera znaci vi nista ne skidate
Ali hocu da kazem da nikog ne kopiras ako otvaras svoje pravi sve unikat moj savijet
https://www.youtube.com/watch?v=V88aYNTmqqI
NooBot Game Admin (2011-2020)
NooBot Social Club : Demir_Mathers