Basic MoneyBag (a_sampdb, zcmd, SQLite)

Započeo Bolex_, Mart 02, 2017, 19:15:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hvala puno  :)
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Global string, result, zar to vec nije prevazidnjeno?
Pawn je single-threaded.
Local varijable nisu bezveze tu u svakom programskom jeziku.
Takodje koriscenjem globalnih varijabli koristis vise rama nego metodom lokalnih (kreiraj...unisti).

Citat: ☢ χÏ...ηdÑ"я_ ☢ poslato Mart 03, 2017, 19:06:51 POSLE PODNE
Global string, result, zar to vec nije prevazidnjeno?
Pawn je single-threaded.
Local varijable nisu bezveze tu u svakom programskom jeziku.
Takodje koriscenjem globalnih varijabli koristis vise rama nego metodom lokalnih (kreiraj...unisti).

I ja sam išao za time dali da postavim Global/Local varijable, i ako sam se odlucio za globalnu jer daje puno više od lokalne i bolji je pristup. Ne kazem da nisam treba stavi Local, ali jbg global je neizbježan
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Nisam imao problem jer sam sa prijateljem testirao ovo :|

Citat: BratOdBrata poslato Mart 03, 2017, 20:56:28 POSLE PODNE
Nisam imao problem jer sam sa prijateljem testirao ovo :|

Pa nebi ni trebao imati, jer sve sto uradim prije ide na test sa 4-5+ igraca online!
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Hmmm odlicno

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |


Hvala
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |


Hvala, Haj ako treba sta PP
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

*BUMP*

- OdraÄ'en mini SpeedUP
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |


Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |