Tražim GameMode

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ScarfyYT poslato Novembar 01, 2021, 19:58:29 POSLE PODNE
Zanima me da li je mozda objavljivan neki mod da je radjen na foru FIVEMa? I ako jeste ako imate link bilo bi odlicno.
Eh. Sta ti smatras pod tim FiveM-om? Da li si znao da svaki FiveM server ima svoj mod i svoje sisteme, svoje textdrawove i slicno. To sto si ti napisao je isto kao da zelis u GTA 5 da pravis server i kazes ima li neki mod odradjen na foru SAMP-a, a svaki SAMP mod je drugaciji(ne hvatajte se sad za ovo), morate to da shvatite..
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: Madd poslato Novembar 03, 2021, 00:12:22 PRE PODNE
Eh. Sta ti smatras pod tim FiveM-om? Da li si znao da svaki FiveM server ima svoj mod i svoje sisteme, svoje textdrawove i slicno. To sto si ti napisao je isto kao da zelis u GTA 5 da pravis server i kazes ima li neki mod odradjen na foru SAMP-a, a svaki SAMP mod je drugaciji(ne hvatajte se sad za ovo), morate to da shvatite..

Smatram TDove [Ma da oni nisu toliko ni bitni sekunda posla za odraditi...], poslove znaci da nisu tipicni samp poslovi vec drugacije da je, sistemi isto znaci da nisu tipicni vec drugacije nesto...
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~

Citat: ScarfyYT poslato Novembar 03, 2021, 01:16:12 PRE PODNE
Smatram TDove [Ma da oni nisu toliko ni bitni sekunda posla za odraditi...], poslove znaci da nisu tipicni samp poslovi vec drugacije da je, sistemi isto znaci da nisu tipicni vec drugacije nesto...
https://www.mediafire.com/file/00ay4iy424sn7ji/Savana+Roleplay+by+Smoke.rar/file

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Ime GameModa: Indigo Gaming 2.8
Vrsta GameModa: RP/RPG
Nesto da dodate(nije obavezno) Ako netko ima nmvz ako je zbagovana verz
**#one&only**
**#qwerty**

Neki slican mod old schoolu (MySQL) ? Da nije BP

Ime GameModa: Moze bilo kakav za otvaranje servera
Vrsta GameModa: RolePlay/RPG
Nesto da dodate(nije obavezno): Neki dobar mod za pocetnike i za otvaranje servera mozete mi poslati link sa Download u poruku da skinem posto smo drug i ja juce skinuli Ultimate (RPG) Mod jedva povezali na server ali naravno onda je dosao problem zvani Registracija i Login. Pa da neki nije bas previse zahtevan

Citat: Gospodar poslato Novembar 06, 2021, 09:50:16 PRE PODNE
Ime GameModa: Moze bilo kakav za otvaranje servera
Vrsta GameModa: RolePlay/RPG
Nesto da dodate(nije obavezno): Neki dobar mod za pocetnike i za otvaranje servera mozete mi poslati link sa Download u poruku da skinem posto smo drug i ja juce skinuli Ultimate (RPG) Mod jedva povezali na server ali naravno onda je dosao problem zvani Registracija i Login. Pa da neki nije bas previse zahtevan

Oces jos i 50e da imas za hosting ?

Citat: Petrovich poslato Novembar 06, 2021, 20:43:35 POSLE PODNE
Oces jos i 50e da imas za hosting ?
Uzivaj ti za hosting i za sve ne mora sada nasli smo. Radi se polako na EDIT moda prave se kola od 0. kuce itd. :)

Citat: Gospodar poslato Novembar 06, 2021, 22:10:35 POSLE PODNE
Uzivaj ti za hosting i za sve ne mora sada nasli smo. Radi se polako na EDIT moda prave se kola od 0. kuce itd. :)
Koji si naso

Citat: Gospodar poslato Novembar 06, 2021, 09:50:16 PRE PODNE
Ime GameModa: Moze bilo kakav za otvaranje servera
Vrsta GameModa: RolePlay/RPG
Nesto da dodate(nije obavezno): Neki dobar mod za pocetnike i za otvaranje servera mozete mi poslati link sa Download u poruku da skinem posto smo drug i ja juce skinuli Ultimate (RPG) Mod jedva povezali na server ali naravno onda je dosao problem zvani Registracija i Login. Pa da neki nije bas previse zahtevan

San Marino, Under Point, GH, AG, MW(Ma da MW jest da je SQL ali nije za pocetnike) to ti je par modova koji nisu SQL osim MW...Ultimate ti najvjerovatnije nije htijeo zbog toga sto nije baza bila povezana
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Ime GameModa: **
Vrsta GameModa: RolePlay
Nesto da dodate(nije obavezno): Da je RP MYSQL sem mw i ultimate

Ime GameModa: Balkan Extazy
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate(nije obavezno) Potrebna mi je databaza od ove verzije BE : https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=119785.0 - ako neko ima pls neka pošalje hitno i hvala unapred!

Ime moda:Geforce RolePlay
Vrsta GameModa: RolePlay
Nesto da dodate(nije obavezno): Ako netko ima Geforce roleplay gamemode nek posalje hitno :D

Ime moda:Balkan Sopring
Vrsta GameModa: RolePlay
Nesto da dodate(nije obavezno): //

Ime GameModa: Bilo koji gamemode samo da je radnja u selu
Vrsta GameModa: RolePlay
Nesto da dodate(nije obavezno:hitno