Tražim GameMode #1

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Slican YUB-U http://www.mediafire.com/?toca2rf4rtjf96e naso ga na net ima dobar war sistem
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK

Barem je tamo pisalo da je slican
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK

dll

*


Ime GameModa: Ko da je bitno


Vrsta GameModa: UP edit neki


Nesto da dodate(nije obavezno): neki solidan edit UPa da ga sredim, neda mi se trazit sad :D

Citat: anDroâ,,¢ poslato Mart 11, 2017, 19:22:14 POSLE PODNE
Ime GameModa: Ko da je bitno


Vrsta GameModa: UP edit neki


Nesto da dodate(nije obavezno): neki solidan edit UPa da ga sredim, neda mi se trazit sad :D
Asus Gaming

Ime GameModa: UnderPoint


Vrsta GameModa: UP Editovan


Nesto da dodate(nije obavezno): Dali ima neko dobar UP mod da je editovan da nema bagova.. hitno mi treba !

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Ime GameModa: Grad Zlocina


Vrsta GameModa: RolePlay


Nesto da dodate(nije obavezno): Hitnoo mi treba :D
••• Black East Community •••
• Developer •

Ime GameModa:Red Rose RolePlay al onaj stari de jos nije skripter huso skripter mehmedovic


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate(nije obavezno):onaj stari de jos nije skripter huso skripter mehmedovic
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK

Ime GameModa: Nebitno.
Vrsta GameModa: RolePlay
Nesto da dodate(nije obavezno): Dali neko zna neki GameMod kada igrač ulazi da se spawna u hotelu? Ako neko zna neka pošalje :)

Ime GameModa: Nebitno


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate(nije obavezno): neki dobar edit SG-a (srbije gaming) nek preporuci ili posalje link.

Ime GameModa: Samp Section


Vrsta GameModa: RPG


Nesto da dodate(nije obavezno): Ako ima neko mod od Samp Sectiona po mogucnosti u Y_INI, ako ne onda moze i u mysql... HITNO !

Ime GameModa: GTA Bosna ( celi mod )


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate(nije obavezno): Ako neko ima celi mod GTA Bosna, nek posalje u PP

Ime GameModa: /


Vrsta GameModa:RP


Nesto da dodate(nije obavezno): Ako moze neko da mi da nekoliko mod sa radnjom u selo.

Ime GameModa: Luda Kuca v0.8 sredjen bez buga i cresha
Vrsta GameModa: RPG ILI RP
Nesto da dodate(nije obavezno):Mod mi je potreban preko glave

Citat: Uros2 poslato Mart 16, 2017, 22:19:01 POSLE PODNE
Ime GameModa: Luda Kuca v0.8 sredjen bez buga i cresha
Vrsta GameModa: RPG ILI RP
Nesto da dodate(nije obavezno):Mod mi je potreban preko glave

https://www.sendspace.com/file/0tfzsr eto ti to je edit sam text tdova boja tdova plate skinovi stats odredjeno rp a ne rpg ak neces rp onda nez
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK