Inglewood Community v1.0.5

Započeo index, Januar 31, 2017, 23:55:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Cim je UP edit, Depay bi obozavao..
10/10!

___________
~ On permanent vacation ~ /



Mod ima bagova, ali da se sredit..
PS Dobar mod :)

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Respect: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–..., Denis_Lapi, Blaeks, Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ, Bryant., TiXoR_,   #old_school



Po materijalu koji si prilozio ovde, sistemi, mape i sl. mod mi se svidja . Ostaje samo da ga testam , nadam se da ce ostaviti dobar utisak kao prvi put :D  A svakako svaka ti dala, za mod :D
P.S: Ako nekom nece da skine zbog virusa, neka sine sa drugih pretrazivaca osim Chrome. Pa onda skenirajte fajl i obrisite te fajlove koji su zarazeni :D Ili iskljucite anti virus
10/10
Poslednja Izmena: Februar 03, 2017, 20:11:46 POSLE PODNE od Gagule
Uporan rad sve pboedjuje.
Publius Vergilius Maro Vergilije

Citat: Gagule poslato Februar 03, 2017, 20:10:18 POSLE PODNE
Po materijalu koji si prilozio ovde, sistemi, mape i sl. mod mi se svidja . Ostaje samo da ga testam , nadam se da ce ostaviti dobar utisak kao prvi put :D  A svakako svaka ti dala, za mod :D
P.S: Ako nekom nece da skine zbog virusa, neka sine sa drugih pretrazivaca osim Chrome. Pa onda skenirajte fajl i obrisite te fajlove koji su zarazeni :D Ili iskljucite anti virus
10/10
Hvala


Super nikad bolji Edit up moda nisam vidio usput bil me ucio skriptat pozvo sam te za prijatelja htio bi edit neki mod naprimer underpoint inace 10/10  :D
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK



Citat: xFqris poslato Februar 02, 2017, 21:49:52 POSLE PODNE
Mod ima bagova, ali da se sredit..
PS Dobar mod :)
Navedi bagove ako si testirao popravicu i objaviti bugfix