"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Al u tome je problem :S, znam ja napravit da se portas do necega(u ovom slucaju do CP-a), ali kako da doznam lokaciju tog CP-a, to mene muci :S

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

rjeseno netreba mi :)

Poslednja Izmena: Avgust 23, 2011, 18:28:11 POSLE PODNE od [BM]υʟтıмαтε
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: StjepanS poslato Avgust 23, 2011, 17:19:16 POSLE PODNE
Citat: KuNaS poslato Avgust 23, 2011, 16:16:01 POSLE PODNE
Al u tome je problem :S, znam ja napravit da se portas do necega(u ovom slucaju do CP-a), ali kako da doznam lokaciju tog CP-a, to mene muci :S

pa koordinate uzmi od cpa


Ne kuzis sta ocu rec,

Imam neki CP za posao recimo, i sad se ja ocu portat do njega i napisem /gotocp, kasnije dobijem drugi CP pa opet upisem /gotocp i dodjem do njega, a ne da se stalno do istog portam, kuzis me? E sad.... Koja je funkcija da dobijem lokaciju tog CP-a?

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

potrebna mi je cmd pomoci koje mogu respawnati odredjeno vozilo....znaci da me trazi ID vozila i da mi onda respawna..ali u sscanfu i zcmdu..hvala
i trebam code za provjeru dali je igrac spawnan ili nije. a ako nije onda da pokaze "nisi spawnan".
Poslednja Izmena: Avgust 23, 2011, 23:40:21 POSLE PODNE od [KI]Michael

Trebam neku FS za paljenje vozila na tipku miše(lijeva)i gašenje vozila na broj 2...I trebam neku FS za gorivo...

EDIT:Trebam naj Zamahort TextDraw Editor...
Poslednja Izmena: Avgust 24, 2011, 13:34:11 POSLE PODNE od Dane

Citat: [KI]Michael poslato Avgust 23, 2011, 23:34:26 POSLE PODNE
potrebna mi je cmd pomoci koje mogu respawnati odredjeno vozilo....znaci da me trazi ID vozila i da mi onda respawna..ali u sscanfu i zcmdu..hvala
i trebam code za provjeru dali je igrac spawnan ili nije. a ako nije onda da pokaze "nisi spawnan".
Mislim da je to to.Probaj pa mi javi radi li.
if(strcmp(cmd, "/respawnthiscar", true) == 0 || strcmp(cmd, "/rtc", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
        if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 2 )
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   Niste autorizovani da Koristitete ovu komandu!");
    return 1;
}
if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
{
    GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
    format(string, 256, "[ADMIN] %s je respawnowao id vozila %d.",sendername,GetPlayerVehicleID(playerid));
ABroadCast(COLOR_YELLOW,string,1);
    SetVehicleToRespawn(GetPlayerVehicleID(playerid));
    RemovePlayerFromVehicle(playerid);
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Vozilo respawnano !");
    }
}
return 1;

Citat: Dane poslato Avgust 24, 2011, 13:32:37 POSLE PODNE
Trebam neku FS za paljenje vozila na tipku miše(lijeva)i gašenje vozila na broj 2...I trebam neku FS za gorivo...

EDIT:Trebam naj Zamahort TextDraw Editor...
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=117851&highlight=Textdraw+editor

Treba mi kako da namestim da kad igrac udje kolima u tuning garazu i kad stisne enter da ne izlazi iz kola nego da se vrati u prethodni meni ili da izadje iz garaze?
Takodje mi i treba kako da se sacuva kad nabudzena kola idu na /v park? na primer stavim spojlere i kad idem /v park da mi ostanu ti spojleri?

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Citat: [rajvoSA:MP] CadrRa poslato Avgust 24, 2011, 13:34:27 POSLE PODNE

Mislim da je to to.Probaj pa mi javi radi li.
if(strcmp(cmd, "/respawnthiscar", true) == 0 || strcmp(cmd, "/rtc", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
        if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 2 )
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   Niste autorizovani da Koristitete ovu komandu!");
    return 1;
}
if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
{
    GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
    format(string, 256, "[ADMIN] %s je respawnowao id vozila %d.",sendername,GetPlayerVehicleID(playerid));
ABroadCast(COLOR_YELLOW,string,1);
    SetVehicleToRespawn(GetPlayerVehicleID(playerid));
    RemovePlayerFromVehicle(playerid);
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Vozilo respawnano !");
    }
}
return 1;


tnx bro sto pokusavas pomoci, al si se mal zeznuo za komandu....meni treba cmd napravljena s sscanfom + zcmd i da moram unjeti ID vozila koji zelim respawnati....razmes?
i potrebnan mi je code za provjeru dali je igrac spawnan ili nije. a ako nije onda da pokaze "nisi spawnan".

Moze mi netko rec sta ovdje nevalja?


                new str[64];
format(str,64," ~w~%s  ~b~KONTAKT: ~w~%i ",oPoruka,IgracInfo[playerid][pMobBroj]);
  TextDrawSetString(gOglas2,str);


Normalno textdraw pokaze, cim ja upisem nesto onda bi se kao trebalo ovo pozvat, onda se textdraw sakrije, u cemu je problem? :S

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Trebam pomoc kako napraviti intro. I ako treba Cam Hack, molio bih na PM. Ili oni koji me imaju na FB, tamo ?

.

*

Ovako imam problema sa /adminduty komandom.Kada netko ode aduty bude ljubicast kako je namjesteno na mapi sve dok stoji cim napravi korak odmah se makne njegova oznaka na mapi i ime mu se vrati u normalu

ako mi neko moze objasnit kako napravit radar na server UNAPRIJED HVALA
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Ja i moj jaran smo napravili srw ali imamo problem ! gasi nam se mod i automatski server pomoc hitnooO0OO
zahvaljujem se unaprije! Amar.H :'(

Citat: [email protected] poslato Avgust 25, 2011, 13:58:55 POSLE PODNE
Ja i moj jaran smo napravili srw ali imamo problem ! gasi nam se mod i automatski server pomoc hitnooO0OO
zahvaljujem se unaprije! Amar.H :'(
To postavi ovdje u "Pomoc u vezi SA:MP servera"
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=7.0