"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovako , budući da sam krenuo radit na svom novom pocetnickom Ravens Editu , trebao bih mi jedan Turf Maker mislim na filterskriptu , ako netko ima molim vas ... jako želim naučit skriptat  :'( , hvala unaprijed

ps ako sam pitao na krivom mjestu recite mi gdje , ako nije problem , gdje da pitam ?

Citat: [BU] DonRonaldo poslato April 27, 2011, 13:57:59 POSLE PODNE
Evo ovako , budući da sam krenuo radit na svom novom pocetnickom Ravens Editu , trebao bih mi jedan Turf Maker mislim na filterskriptu , ako netko ima molim vas ... jako želim naučit skriptat  :'( , hvala unaprijed

ps ako sam pitao na krivom mjestu recite mi gdje , ako nije problem , gdje da pitam ?
Pojasni sta je to?

pa jasnije da kazem , neÅ¡to kao CRTAÄŒ turfowa , bilo davno na ovom forumu ali viÅ¡e neaaa  :'( :'(  :'(
ono biraš boju , i nacrtaš turf i sevaš kao rcon admin

Citat: [BU] DonRonaldo poslato April 27, 2011, 14:13:08 POSLE PODNE
pa jasnije da kazem , neÅ¡to kao CRTAÄŒ turfowa , bilo davno na ovom forumu ali viÅ¡e neaaa  :'( :'(  :'(
ono biraš boju , i nacrtaš turf i sevaš kao rcon admin
Ovako nesto: FS

moze mi neko pomoc kako da napravim da mi se admin level sprema kad ga dam nekom IG, sve se spremi osim adm lvla
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Moguca greska:
Da ti je u var. za loadanje racuna NPR. "Admin"
a za spremanje "Admn"

bogam te nista nisam skuzio, kakav var. Admin pa admin?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

znam sta je var. nego ovo poslje nisam skuzio  :'(
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

PavleD

Zna li ko kako da napravim registraciju u dijalogu ? Koristim Ravens, i kako da izmijenim onaj tut sistem da covek ne ide do bolnice pa opis i to ?


http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=17264.0 ja sam s tim radio i sve mi radi!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

treban pomoc u vezi brisanja org iz ravensa želim dodat svoje a neznam kako maknut ove opce ? dali mi netko moze to reci , stvarno mi treba

Imam pitanje da li se moze napravit da kod hitmana svako pola sata dobiju metu od strane Servera

hm,tu bi se morao igrati sa timerima i random biranjima...iskreno neznam i necu pokusavat jer nemislim radit RP (zasada)

evo necu da spamam jel zna tko treba mi moze poslati na PM ako zna

Citat: razoRâ,,¢ poslato April 29, 2011, 23:49:08 POSLE PODNE
evo necu da spamam jel zna tko treba mi moze poslati na PM ako zna
Ne razumem te?
Poslednja Izmena: April 30, 2011, 12:19:02 POSLE PODNE od eXtreme