"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Trebam ono kad nesto napisem na obican chat znaci na "t" da mi se to pojavi iznad glave ali da ne vidi cjeli server :D
Street's Creed

Street's Creed gaming zajednica se vraća.
Forum: www.streets-creed.info
IP: 213.149.60.34:7774

Citat: ScHaLe poslato Avgust 05, 2011, 12:37:35 POSLE PODNE
Trebam ono kad nesto napisem na obican chat znaci na "t" da mi se to pojavi iznad glave ali da ne vidi cjeli server :D

koristi ovo nadi na samo wiki kako ide
SetPlayerChatBubble
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

eto da se ne mucis xD

http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerChatBubble

samo kopiraj taj kod u OnPlayerText
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Trebam dio skripte koji kada osoba udje u vozilo a nije u toj bandi/org da ga izbaci ali ne kada ude neko prije nego odo, ako me razumete, kada igrac klikne enter ili f da ga odmah onak kao freeza i unfreeza u stotinki...

nesto kao..

SetPlayerPos(playerid,X,Y,Z);
GameTextForPlayer ........



www.ekvador-samp.in.rs

Trazim pomocnog skriptera i mappere !!! sve na Ekvador forumu ;)

BIGG RESPECT: System32 â–º jednostavno car, nema mu ravnog, rado pomaze, sve zna.... jednostavno car, nekuzim kako je tako pametan, ali drago mi je da je i da mi pomaze, HVALA ! ;)

Citat: Gospodin poslato Avgust 30, 2011, 12:24:24 POSLE PODNE
Nema veze sto ima hiljadu takvih stvari bitno je da se ljudi trude !!!
Točnoooooo, razmislite malo o ovome ;)

RemovePlayerFromVehicle, u OnPlayerStateChange dodas if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) i onda ga izbaci blablabla i tako dalje
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Pozz svima treba ovako, u zcmd dvije komande: gmx i report. Znaci ovako treba mi normalna gmx komanda samo koja resetira server, a report mi treba najjednostavnije sto mezete napravit. Report treba samo da bude Koristi: /report [teks] i samo da ode do rcon admina ta poruka, znaci necu vas zamarati puno samo zelim najjednostavnije sto mozete napravit report bez onog mute si nemozes poslati report. Hvala unaprijed..

eo gmx
CMD:gmx(playerid, params[])
{
new sendername[MAX_PLAYER_NAME] , string[128];
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1333)
{
GameModeExitFunc(playerid);
    format(string, sizeof(string), "Server restart pokrenut od Admina: %s", sendername);
SendClientMessageToAll(WHITE, string);
}
else
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   Nisi ovlasten!");
}
return 1;
}

a za report pricekaj malo da sredim neke sistnice jos..
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

e hteo bih da PD i fbi imaju plava imena ali da se ne vide na radaru, a admini kad budu adminduty da se vide....  stavio sam bio ShowPlayerMarkers(0); ali se onda ni admini ne vide a hteo bih da se oni vide a ostali ne.... kako je to moguce uraditi?

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Na par servera ruskih sam vido da pisu cirilicom..i na serveru i na sampu pa kako je to moguce ima neki plugin nesto ?

Citat: boban1995 poslato Avgust 05, 2011, 17:22:10 POSLE PODNE
e hteo bih da PD i fbi imaju plava imena ali da se ne vide na radaru, a admini kad budu adminduty da se vide....  stavio sam bio ShowPlayerMarkers(0); ali se onda ni admini ne vide a hteo bih da se oni vide a ostali ne.... kako je to moguce uraditi?

i komandu ubaci
   SetPlayerColor(playerid, boja koju oces);
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Citat: Narco_VK poslato Avgust 05, 2011, 18:14:38 POSLE PODNE
Citat: boban1995 poslato Avgust 05, 2011, 17:22:10 POSLE PODNE
e hteo bih da PD i fbi imaju plava imena ali da se ne vide na radaru, a admini kad budu adminduty da se vide....  stavio sam bio ShowPlayerMarkers(0); ali se onda ni admini ne vide a hteo bih da se oni vide a ostali ne.... kako je to moguce uraditi?

i komandu ubaci
   SetPlayerColor(playerid, boja koju oces);
mislis u komandu /adminduty ? ima vec to i ime im bude zuto, ali se ne vide na radaru... ja bih hteo da se vide samo admini na radaru ali pd ne, a namestio sam im vec da im bude plavo ime...

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Citat: Narco_VK poslato Avgust 05, 2011, 16:33:46 POSLE PODNE
eo gmx
CMD:gmx(playerid, params[])
{
new sendername[MAX_PLAYER_NAME] , string[128];
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1333)
{
GameModeExitFunc(playerid);
    format(string, sizeof(string), "Server restart pokrenut od Admina: %s", sendername);
SendClientMessageToAll(WHITE, string);
}
else
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   Nisi ovlasten!");
}
return 1;
}

a za report pricekaj malo da sredim neke sistnice jos..

Ok, aj molim te hitno mi treba report pa kad budes gotov javi tu.. I hvala na gmx-u..

vataj
Kod (System32) [Izaberi]
CMD:report(playerid, params[])
{
new id, reason[128], string[128];
if(sscanf(params, "us[128]", id, reason)) return SendClientMessage(playerid, -1, "Korištenje: /report [ID] [Razlog]");
    else if(id == INVALID_PLAYER_ID) return SendClientMessage(playerid,-1, "PogreÅ¡an ID");
    else
format(string, sizeof(string), "Igrač %s prijavljuje igrača %s: %s", GetName(playerid), GetName(id), reason);
ABroadCast(COLOR_YELLOW, string);
SendClientMessage(playerid, COLOR_LIME, "Vaša prijava je poslana administraciji servera!");
    return 1;
}

Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Avgust 05, 2011, 19:46:53 POSLE PODNE
vataj
Kod (System32) [Izaberi]
CMD:report(playerid, params[])
{
new id, reason[128], string[128];
if(sscanf(params, "us[128]", id, reason)) return SendClientMessage(playerid, -1, "Korištenje: /report [ID] [Razlog]");
    else if(id == INVALID_PLAYER_ID) return SendClientMessage(playerid,-1, "PogreÅ¡an ID");
    else
format(string, sizeof(string), "Igrač %s prijavljuje igrača %s: %s", GetName(playerid), GetName(id), reason);
ABroadCast(COLOR_YELLOW, string);
SendClientMessage(playerid, COLOR_LIME, "Vaša prijava je poslana administraciji servera!");
    return 1;
}



Vatam auuuu...
E:\Documents and Settings\CroBorek\Desktop\LSGW DM v1.0\LSGW DM by gangstarr\gamemodes\LSGangWar.pwn(816) : warning 202: number of arguments does not match definition
E:\Documents and Settings\CroBorek\Desktop\LSGW DM v1.0\LSGW DM by gangstarr\gamemodes\LSGangWar.pwn(833) : error 017: undefined symbol "GetName"
E:\Documents and Settings\CroBorek\Desktop\LSGW DM v1.0\LSGW DM by gangstarr\gamemodes\LSGangWar.pwn(834) : error 017: undefined symbol "ABroadCast"
E:\Documents and Settings\CroBorek\Desktop\LSGW DM v1.0\LSGW DM by gangstarr\gamemodes\LSGangWar.pwn(835) : error 017: undefined symbol "COLOR_LIME"
E:\Documents and Settings\CroBorek\Desktop\LSGW DM v1.0\LSGW DM by gangstarr\gamemodes\LSGangWar.pwn(836) : warning 217: loose indentation
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


3 Errors.

posjeti Korisne komande, tamo sam dao te dvije funkcije a COLOR_LIME promjeni u svoju boju
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √