[GM NAJAVA] Binary Star Roleplay - by LordShigi

Započeo LordShigi, Jul 24, 2010, 10:26:18 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 14:42:17 POSLE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

To ces ti raditi??I da,nabrojao si sve sto vecina servera ima osim mozda onih bolesti i toga,ovo sta kazes umjesto admin komandi sve ce se raditi misom? Kako to mislis??


Sretno!
Mysterious roleplay

DA to ću sam raditi, po mojem je da ja više,brže i kvalitetnija napravim sam nego s ekipom. Istina, svi serveri imaju to, ali niti jedan nece imati tako razradeno i fluidno ko ja. Admin komande mislim napraviti isto kao i one operacije za doktore, malo textdrawa čini čuda a one komande tipa /ban, kick,mute,slap itd.. cu staviti u dialog.

I da, hvala.
Poslednja Izmena: Jul 24, 2010, 10:46:35 PRE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

krivi podforum ovo nije OGLAS nego NAJAVA a to spada [urlhttp://balkan-samp.com/forum/index.php?board=95.0]Najnovije informacije o SA:MP serverima[/url]
ali sretno

U prosloj temi su mi rekli da ovde stavim i ne namjeravam premjestati. Hvala. :)


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Decko, do 2011 godine, vise od pola njih vise nebude igralo SAMP, siguran sam u to
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

I da nebude pol njih samp igralo, ja volim skriptati tak da nema veze.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ZicMortal

Citat: Slick_Crack poslato Jul 24, 2010, 10:41:28 PRE PODNE
To ces ti raditi??I da,nabrojao si sve sto vecina servera ima osim mozda onih bolesti i toga,ovo sta kazes umjesto admin komandi sve ce se raditi misom? Kako to mislis??


Sretno!

OnPlayerClickPlayer... to ti je kad igrac stisne tab i klikne na nekog od igraca.

VIDEO DODAN U PRVI POST


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Nije losa ova ideja sa botovima na pocetku ali opet mislim da si to mogo malo urednije i ljepse napraviti ali OK

Reci prijedlog kako da popravim, otvoren sam na sve kritike, prijedloge... :) pucajte


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


Sad sam poceo raditi operaciju, mislim da cete biti zaprepašteni dok vidite video. Mene trnci prolaze sad dok to radim.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Correlli

Ovaj intro sustav i nije više tako unikatan kao što je bio, jer sad ga koristi već nekoliko RP skripti.

Citat: Don Correlli poslato Jul 24, 2010, 16:05:57 POSLE PODNE
Ovaj intro sustav i nije više tako unikatan kao što je bio, jer sad ga koristi već nekoliko RP skripti.
intro sam ja tako nesto slicnije napravio .. :D