◄ Desktop ►

Započeo Muma, Avgust 17, 2016, 20:21:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: neshallon poslato Mart 08, 2022, 22:43:17 POSLE PODNE
Moj desktop:




Windows 11 Pro :




Linux Zorin Os 16 Pro




Slika pozadine: https://imgur.com/YaQ0nxk

Dodatni programi: //



Linux, de ubij se pls

• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


Citat: DoubleTriple poslato Mart 10, 2022, 14:40:00 POSLE PODNE
Nema poentu sto se tice SAMP-a
Ima, nego ti ne znas da ga koristis kako treba, ili nisi edukovan dovoljno. ;)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Mart 10, 2022, 14:42:30 POSLE PODNE
Ima, nego ti ne znas da ga koristis kako treba, ili nisi edukovan dovoljno. ;)

Zasto bi bilo sta radio oko SAMP na linux-u, kada ti trebaju emulatori da pokrenes isti

Citat: DoubleTriple poslato Mart 10, 2022, 14:45:11 POSLE PODNE
Zasto bi bilo sta radio oko SAMP na linux-u, kada ti trebaju emulatori da pokrenes isti
Ima ljudi koji koriste Linux kao svoj main sistem, ili ga imaju kao dual boot opciju.
"Zasto bi bilo sta radio oko SAMP na linux-u" definitivno treba malo da proucis mogucnosti i prednosti Linuxa.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Mart 10, 2022, 14:48:41 POSLE PODNE
Ima ljudi koji koriste Linux kao svoj main sistem, ili ga imaju kao dual boot opciju.
"Zasto bi bilo sta radio oko SAMP na linux-u" definitivno treba malo da proucis mogucnosti i prednosti Linuxa.

Znam prednosti ali i mane istog. Sto se tice gaminga i testiraja SAMPa mnogo je bolji Windows

Citat: DoubleTriple poslato Mart 10, 2022, 13:35:28 POSLE PODNE
Linux, de ubij se pls

Volim raditi code na linuxu i generalno dev, tkd nema veze sa SAMP-om
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: DoubleTriple poslato Mart 10, 2022, 14:52:35 POSLE PODNE
Znam prednosti ali i mane istog. Sto se tice gaminga i testiraja SAMPa mnogo je bolji Windows
Sto se tice gaminga nazalost je bolji, ali nadam se da ce Valve da pomogne oko migracije gaminga na Linux.

Sto se tice testiranja samp-a ne bih se slozio. Hostovi su na linux-u tako da ako koristis linux i testiras server na njemu pre ces uociti probleme. Jedan problem koji su dosta ljudi ranije imali je da su gresili mala/velika slova za fajlove/foldere. I kad naprave na windows, sve radi a na linux kad upload crash im server zbog toga sto je linux case sensitive a samp ima bug kod fread/fwrite da crash ako je nepostojeci handl (nije toliko bug koliko ljudska glupost onih koji koriste te funkcije).
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.


Poslednja Izmena: Mart 27, 2022, 22:27:09 POSLE PODNE od D4NCH1


Moj desktop: https://imgur.com/a/fOg4ip1
Slika pozadine: https://imgur.com/uhRQ4AU
Dodatni programi: Translucentb
da malo ozivim temu  :P