IG:RPG | Insanity Gaming RPG/DM TextDraw-ovi

Započeo Muma, Jul 31, 2016, 11:30:41 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Odlicnoo je samo jos sredi taj donji TD i tjt 10/10






Perverzija  :D :D :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.



Lepo si to odradio, al zar nije malo previse ? Pola ekrana se zasniva na Tdovima a pola na samom gta.

Citat: Cadilab poslato Jul 31, 2016, 18:39:24 POSLE PODNE
Lepo si to odradio, al zar nije malo previse ? Pola ekrana se zasniva na Tdovima a pola na samom gta.

ne bih se slozio :D
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Citat: Cadilab poslato Jul 31, 2016, 18:39:24 POSLE PODNE
Lepo si to odradio, al zar nije malo previse ? Pola ekrana se zasniva na Tdovima a pola na samom gta.
Igraci vole kada ima mnogo TDova, pitao sam par likova, a znam i po sebi i vise im se svidja kad ima veci brzinomer, kad ima info, kad ima mnogo stvari na donjem TDu i slicne stvari... Hvala :)

Citat: [IG] Muma poslato Jul 31, 2016, 18:55:39 POSLE PODNE
Citat: Cadilab poslato Jul 31, 2016, 18:39:24 POSLE PODNE
Lepo si to odradio, al zar nije malo previse ? Pola ekrana se zasniva na Tdovima a pola na samom gta.
Igraci vole kada ima mnogo TDova, pitao sam par likova, a znam i po sebi i vise im se svidja kad ima veci brzinomer, kad ima info, kad ima mnogo stvari na donjem TDu i slicne stvari... Hvala :)
Ne verujem da to malo stariji igraci vole, ja iskreno ne volim takve servere sa previse stvari po ekranu i previse nepotrebnih stvari (Old School, Balkan Extazy itd..) a tamo uglavnom igraju deca pa im se to svidja :D

Citat: SteXi.ılllı. poslato Jul 31, 2016, 19:11:50 POSLE PODNE
Ne verujem da to malo stariji igraci vole, ja iskreno ne volim takve servere sa previse stvari po ekranu i previse nepotrebnih stvari (Old School, Balkan Extazy itd..) a tamo uglavnom igraju deca pa im se to svidja :D
Jbg, svako svoj ukus, neko voli mnogo tdova, neko malo i tako.. :D