[VIDEO] North Europe RolePlay - Register - Log-In System

Započeo lv, Maj 19, 2016, 22:22:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lv

*

Pozdrav svima, evo ga prvi video koji pokazuje neki sistem na North Europe RPG. Nadam se da ce vam se svideti


Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan


lv

*


Lijepo odradjeno, vidim da si koristio Liberty City ali si mapao nesto jer propada se kroz objekte u nekim dijelovima grada, svidja mi se ovaj brod i ovo sto pise "PLATYPUS", tako je valjda pisalo na brodu u GTA 4 u 1 misiji kada se dolazi u LC (( kako se sjecam kada sam igrao prije par godina xD )) :D

lv

*

Hvala ti !. Tako je, trudio sam se da iskopiram nekako GTA IV pocetak koliko god sam mogao.. Naravno, SA-MP nam ne daje bas velike mogucnosti i animacije da odradim tako nesto... Pa sam mesao TBOGT-GTA IV nekako, muzika koju cujete na kraju registracije je iz GTA TBOGT kada zavrsite misiju... I da.. Platypus je brod kojim je Niko dosao u Liberty City... Ostavio sam jos jednu referencu direktno na Nika, ali to ce morati igraci pronaci sami.. Ako naravno bude bilo nekoga na otvaranju lol :"D
Poslednja Izmena: Maj 19, 2016, 22:57:33 POSLE PODNE od [NE] Lazarevic
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan

"Niko, it's Roman. Let's go bowling"

Nesto najjace, smara lik 24/7 sa kuglanjem :D

I ovo mi je 1 od najdrazih theme sounda u gta serijalima ;D

KLIKENZI

Covece ovo je perfektno odradjeno pocevsi od ideje za textdraw do ideje za spawn i tutorial nemam reci svaka cast :D
    ~ Member since: 09.13.2013. - 15:30 ~

lv

*

Hvala ti. Bilo je više verzija ovoga. Bila je verzija bez dolaska u LS, samo spawn. Takodje reg je pocinjao kod bolnice u LC. Ali je je to bilo besmisleno pa je promenjeno.. Mislim da je ok sada kako jeste i da se vise nista nece menjati osim SMS poruke. Napravicu neke TD kao mobilni.. Da bude modernije.
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan


Sve pohvale najvise mi se dopada LC mapa :D i naravno sto si uspeo da ogradis ovo da ne bi ljudi propali!
91.121.21.54:7785

Open 9.07.2014

super ti ovo samo brod bi ja drugi neki stavio i uredio s texturama
www.battle-craft.org

IP: 5.196.225.182:7777

lv

*

Hvala svima !
Sto se tice reg log td ova mislim da ce ovakvi ostati, dosta mi je mucenja sa njima.
Za brod, da, bice neke teksture, ovo je samo placeholder za finalnu verziju. Takodje, ova rent vozila sam stavio samo da ne bi bilo prazno tu.. Bice odradjena bolja mapa spawna.
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan


Pre sam i ja radio registracije na foru price i onda sam shvatio da je to gubljenje vremena. Registraciju ce jednom videti i boli ih kurcina za nju, lepo je to ali nepotrebno.
Sve u svemu lepo

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Dobro je  :)
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.