PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Prijave] Tražimo moderatore #52  (Pročitano 7253 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži SLAVICBEAST

[Prijave] Tražimo moderatore #52
« poslato: Maj 09, 2016, 10:04:03 pre podne »
Balkan SA:MP zajednica je u potrazi za novim moderatorima. Pre svega, zeleo bih da se prijavljuju ljudi koji ne bi olako shvatili posao moderatora, ali i one koji imaju viziju i plan kako odredjeni podforum aktivirati. U daljem tekstu dobicete formular za prijavljivanje, kao i dostupne podforume za koje ze mozete prijavljivati. Srecno!

FORMULAR
[b]Koliko imate godina:[/b] [i]Text Ovde[/i]
[b]Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma:[/b] [i]Text Ovde[/i]
[b]Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum):[/b] [i]Text Ovde[/i]
[b]Zašto baš vi?:[/b] [i]Text Ovde[/i]

PODFORUMI

Forumske igre - 1 MODERATOR
Sport - 1 MODERATOR
Tutoriali u vezi SA-MPa - 1 MODERATOR
Development - 1 MODERATOR
Recenzije SA-MP servera - 1 MODERATOR
Non-GTA igre - 1 MODERATOR
Predstavite se - 1 MODERATOR
Oglasi za sve - 1 MODERATOR

Ukoliko se prijavljujete, gledajte da odaberete podforum koji nije odabran jer su tako vece sanse da cete dobiti moda!
« Poslednja izmena: Jun 16, 2016, 14:42:23 posle podne Aussie »

Van mreže Dᴇᴘᴀʏ™

Odg: [Prijave] Tražimo moderatore #52
« Odgovor #1 poslato: Maj 09, 2016, 10:10:57 pre podne »
Koliko imate godina: 15
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Samp server oglasi
Zašto baš vi?: Bio sam svugde moderator, znam posla moderatora, tak da ako budem moderator sve ce uredno biti.

Van mreže slipnkit

• Transformer
  • *
  • Pol: Muškarac
  • Just cause.
    • Facebook
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2016, 10:32:59 pre podne »
Koliko imate godina: 26
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Odlično, već sam moderator na dosta foruma, a volio bih da budem i ovdje
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Razgovor u vezi PAWN - skriptanja
Zašto baš vi?: Razumijem se dosta u PAWN, i stalno pišem u ovom pdfu. Mislim da mogu dosta pomoći.

« Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2016, 11:26:19 pre podne »
Koliko imate godina: 22
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 10/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Razgovor u vezi PAWN - skriptanja
Zašto baš vi?: Pre svega stari sam clan ovde i dosta dugo sam na ovom forumu, takodje sam bio vec moderator tog PDF-a krajem 2014 i pocetkom 2015 godine, otisao sam nakon par meseci tada malo zbog privatnih obaveza a malo i zbog toga jer je jedno vreme bilo malo posla pa sam se i smorio. Ne znam sta bih vam tu vise rekao osim ako me zelite mozete proveriti moj rad dok sam bio moderator ostalo je sve to na forumu u starim temama.
Sad u poslednje vreme nemam neka pametnija posla pa reko ajde da se prijavim vidim da vec duze vreme nemate nekog ko ce to ozb da radi a eto ja sam tu da vam pomognem koliko je u mojoj moci.

Van mreže raiN

• Transformer
  • *
« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2016, 14:05:04 posle podne »
Koliko imate godina: 16
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Na ovom sajtu nikada nisam bio moderator, a prijavljivao sam se, inače moderirati znam fenomenalno na SMF Forumu , tako da 10/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Po mogućnosti Pomoć u vezi SA-MPa (klijent/server) , ako ne to , onda može bilo koji, jer mi je stalo da doprinesem ovom Forumu na bilo koji način, pa makar i samim moderiranjem ...
Zašto baš vi?: Mislim da imam dosta iskustva sa moderiranjem općenito, volim se baviti SAMP-om, pošto znam dosta problema riješiti oko SAMP-a i ne mogu ni sam zamisliti niti prebrojiti koliko sam puta pomogao nekome što se tiče istog(samog sampa.), pa bi stvarno volio tu biti i moderator tako da se malo više i aktiviram na Forumu iako sam i sada podosta aktivan, ali tako bi bio još aktivniji , i sve više i više bi me interesiralo jer ipak, lijepo je pomagati drugima, isto kada netko otvori svoju temu pa je ne zna nitko odgovoriti, ili je većina zna , odnosno većina zna u čemu je problem, ali je samo zaobiću, što mi je tako glupo i bezobrazno, zamislite malo da se vama to dogoodi, tako da, eto, ukratko zašto mislim da bi ja trebao dobiti moderatora, iako tu ima još puno texta da se doda, u svakom slučaju, biti će najbolji izabrani, siguran sam :)

Van mreže V1T0

• Balkan SA:MP Legenda
  • Soldier
  • *
    • SampArena
« Odgovor #5 poslato: Maj 09, 2016, 16:48:52 posle podne »
Koliko imate godina: 20
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Trenutno sam na BSu moderator podforuma WIP, a bio sam administrator foruma.
Zašto baš vi?: Zato što imam iskustva s moderiranjem, skriptam/programiram već 6 ili 7 godina, tako da sam i kvalificiran za ovu poziciju / moderiranje odabranog pod foruma.
« Poslednja izmena: Maj 09, 2016, 16:50:05 posle podne V1T0 »

Van mreže .ɱυɱιƚȥα

• Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja – tako će se ponaÅ¡ati i s nama kada steknu nove prijatelje.
  • Godfather
  • *
  • Broj zahvalnica: 777
  • ?
« Odgovor #6 poslato: Maj 09, 2016, 18:59:38 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Vidi se i na ovom forumu... :D 10,5/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator: Filterskripte & include fajlovi
Zašto baš vi?: Moderator sam 3 PDFa na ovom' forumu, mislim da mi nije neki problem 4 odrzavati, ide zavrsavanje skole pa je aktivnost jos veca ali i ovako sam aktivniji od mnogih ;D

Na mreži SLAVICBEAST

« Odgovor #7 poslato: Maj 11, 2016, 05:39:36 pre podne »
BUMP! Citaj prvi post!

Uskoro dva nova podforuma kojima ce trebati moderator. Podforumi sami po sebi treba da budu aktivni i najaktivniji.

Podforumi u okviru offtopica:
Sport - 1 MODERATOR
Forumske igre - 1 MODERATOR

Van mreže Contixo

« Odgovor #8 poslato: Maj 11, 2016, 15:50:58 posle podne »
Koliko imate godina: 19
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Imam ogromno iskustvo kada je u pitanju web. Više puta sam pravio forume i bio administrator. Inače se bavim i web programiranjem/dizajnom. Poznajem bbc, html, css, php i još mnogo drugih vještina koji mogu biti od koristi zajednici kao što je balkan samp.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Filterskripte & include fajlovi
Zašto baš vi?: Zato što sam ozbiljan i iskusan kada dođe u pitanju moderiranje podforuma, a i mnogo više od toga. Pravio sam i kontrolisao forume, bio koordinator moderatorima. Znam kako treba da se mod ponaša i kakve zadatke ima. Stari sam član balkan samp zajednice, ali nikada se nisam prijavljivao za poziciju ovdje. Imam želju da usavremenim dijelove podforuma pa čak i foruma. Javljam se na dužnost jer mogu doprinijeti skoro svakom dijelu foruma te bih volio da razmotrite moju prijavu. Prijavljujem se za podforum za filterskripte i include fajlove zato što od svih navedenih taj podforum me najviše privlači baš zbog njegovog sadržaja. Redovno pratim forum i nadam se da ću dobiti šansu.

Van mreže Scripter Braun

« Odgovor #9 poslato: Maj 11, 2016, 16:13:18 posle podne »
Koliko imate godina: 17
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Po meni je veoma zadovoljavajuce za ovakvu vrstu foruma.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Filterskripte & include fajlovi
Zašto baš vi?: Vec sam moderator 1 podforuma ovde i za sada u vezi njega nisam imao nikakvih problema, kao moderator sam vise od mesec dana, ne bi mi bio nikakav problem da vodim jos jedan podforum.
    ~ Member since: 09.13.2013. - 15:30 ~

Van mreže Ł[email protected]

« Odgovor #10 poslato: Maj 11, 2016, 19:53:20 posle podne »
Koliko imate godina: 17
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Solidno,vec sam moderator na forumu jednom,znam nesto oko htmla i phpa..
Zašto baš vi?: Zašto da ne? ipak ima mnogo iskusniji ovde na forumu..
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Van mreže #Gimmyxa

• Pee-Wee
  • *
  • - Propali Mapper -
« Odgovor #11 poslato: Maj 11, 2016, 20:31:12 posle podne »

Koliko imate godina: Text Ovde
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Iskusan sam i na mnogim forumoma sam bio global modetator/administrator kao sto su : balkan extazy, zara gaming,urpg i trenutno ug :).
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Filterskripte & include fajlovi.
Zašto baš vi?: Vec sam naveo gore jer imam iskustva i volio bi voditi Filterskripte & include fajlovi jer bi bilo dosta posla pogotovo ja i muma :) keke.

Van mreže anderson87

« Odgovor #12 poslato: Maj 12, 2016, 17:37:38 posle podne »
Koliko imate godina: 15
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: solidno
ZaÅ¡to baÅ¡ vi?: Zato sto dobro poznajem pawn jezik  :)
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •

Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Van mreže Rovčanin

• Soldier
  • *
  • Kradem sve iz banke,živim Hollywood!
« Odgovor #13 poslato: Maj 14, 2016, 21:39:27 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 9ka,znam dosta sa bbcode,te veoma gramatički ispravan i pismen :)
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Samp server oglasi
Zašto baš vi?: Gramatički ispravan,pedantan,bez popuštanja ikome iako mi je drug i slično, sve po pravilima,ukoliko se ne budu poštovala,trajno isključenje sa foruma :)
BACK ON THE SCENE 2K19
Samoprozvani maper :)

Van mreže Zile42O

« Odgovor #14 poslato: Maj 14, 2016, 22:10:40 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Imimam dovoljno iskustva pratiti i biti aktivan, gramatikom dobro vladam itd...
Zašto baš vi?: Imam vise godisnje iskustvo oko skriptanja, pomazem kad god stgnem i vidim temu na forumu kad nekom treba pomoc, mogu izdvojiti dosta vremena u nadgledanju pdf-a i tako :D
42O Crew