[ BlizZard | Naselje bogatasa ]

Započeo Streetboy, Mart 23, 2016, 11:45:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


   BlizZard Roleplay - Naselje bogatasa   

  • Pozdrav svim članovima ovog foruma,danas ćemo vam prikazati mapu naselja bogatasa koja će se  nalaziti na BlizZard Roleplay serveru.
  • Mapu je odradio naÅ¡ maper,a ujedno i vlasnik Boyant.
  • Ukoliko želite vidjeti joÅ¡ neke stvari sa naÅ¡eg servera, posjetite nas na facebook stranici: Uklonjeno

       Pogledajte video zapis   

Poslednja Izmena: Mart 30, 2016, 23:04:14 POSLE PODNE od Scripter Braun


-Broj TD-ova bih smanjio.
-Otvaranje kapije bih napravio da bude realisticnije s obzirom da se automobil porta preko ograde (okej je ako je to samo zbog prezentacije).
-Ako sam dobro video, u bazenu je brzak - tekuca voda, nerealno.
-Utisak imam da ce kaldrma uticati na "lag" ili seckanje slike.

U principu je ulozen trud, ali pretpostavljam da ce do otvaranja mnogo toga biti preuredjeno. Srecno!
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Svidja mi se sam dizajn TDova, i brzinomer do sada nisam video takav, to mi se takodje svidja :) Sve u svemu, mapu nisam ni gledao :D 10ka.

Citat: NYX poslato Mart 23, 2016, 20:41:51 POSLE PODNE
-Broj TD-ova bih smanjio.
-Otvaranje kapije bih napravio da bude realisticnije s obzirom da se automobil porta preko ograde (okej je ako je to samo zbog prezentacije).
-Ako sam dobro video, u bazenu je brzak - tekuca voda, nerealno.
-Utisak imam da ce kaldrma uticati na "lag" ili seckanje slike.

U principu je ulozen trud, ali pretpostavljam da ce do otvaranja mnogo toga biti preuredjeno. Srecno!
Pa u principu nema puno TD-ova,a i svi su maksimalno optimizovani da ne bi doslo do nekih nepotrebnih bagova,tako da ne vidim problem tu...
Otvaranje kapije jos nije sredjeno,video je sjeckan pa ti se zbog toga ucinilo,naravno da necemo napraviti teleportovanje umjesto pomjeranja kapije :)
To sto je tekuca voda islo se na ideju da je to kao djakuzi,pa ono voda  se uzburkala :D
Sto se tice laga zacudio bi se da skoro pa nema,sredili smo kod koliko god se moglo uraditi u tom smjeru...




Citat: ❤ ♛ ᴍᴜᴍᴀ ♛ ❤ poslato Mart 23, 2016, 19:57:43 POSLE PODNE
Perfektno :)

btw. svidja mi se muzika :D
Citat: joXy_ poslato Mart 23, 2016, 21:58:10 POSLE PODNE
Svidja mi se sam dizajn TDova, i brzinomer do sada nisam video takav, to mi se takodje svidja :) Sve u svemu, mapu nisam ni gledao :D 10ka.
Hvala puno momci,puno nam znaci vasa podrska ! :)

Fino. 8)

➲ Nick : Dajić
âž² Server : [OS] Old School RolePlay
âž² SA:MP Player Since : 2012.
âž² Scripting | Maping | #C | YouTube | Sony Vegas | Marketing |