- League Of Legends -

Započeo Anarchaio, Mart 21, 2016, 19:50:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Igram ja Diamond 4
igram od 3 sezone. ;D
Koja si ti divizija?

Citat: Eazy_Ice poslato Avgust 11, 2020, 21:52:43 POSLE PODNE
Igram ja Diamond 4
igram od 3 sezone. ;D
Koja si ti divizija?
Prosla sezona za 45 game-ova usao u plat 4 i tu prestao.
Sada sam hardstuck g2...

Citat: Galardo poslato Avgust 11, 2020, 21:55:42 POSLE PODNE
Prosla sezona za 45 game-ova usao u plat 4 i tu prestao.
Sada sam hardstuck g2...
Izacices, samo bez rage i bez flejma good luck  ;)
Probaj da pratis meta pickove, ja sam na EUW, igraci su poprilicno bolji nego na EUNE, jaci je server... vecito pitanje EUW ili EUNE po meni je EUW mnogo bolji i za ranked i za sve  :D

Citat: Eazy_Ice poslato Avgust 11, 2020, 22:00:20 POSLE PODNE
Izacices, samo bez rage i bez flejma good luck  ;)
Probaj da pratis meta pickove, ja sam na EUW, igraci su poprilicno bolji nego na EUNE, jaci je server... vecito pitanje EUW ili EUNE po meni je EUW mnogo bolji i za ranked i za sve  :D
euw je pun toksicnih kancera bez mozga euw je 0 kad se uporedi sa eune

Citat: Švabо poslato Avgust 11, 2020, 22:05:22 POSLE PODNE
euw je pun toksicnih kancera bez mozga euw je 0 kad se uporedi sa eune
Ne i u High Elo-u

Citat: Eazy_Ice poslato Avgust 11, 2020, 22:07:16 POSLE PODNE
Ne i u High Elo-u
Druže igraš u diamondu nemoj da pričaš kakav je EUW još pazi u diamondu

Citat: Švabо poslato Avgust 11, 2020, 22:08:08 POSLE PODNE
Druže igraš u diamondu nemoj da pričaš kakav je EUW još pazi u diamondu
Sasvim dovoljno. Barem sam high elo  ;)
Sam sebe odajes da si low elo key, sorry not sorry.

Citat: Eazy_Ice poslato Avgust 11, 2020, 22:09:51 POSLE PODNE
Sasvim dovoljno. Barem sam high elo  ;)
Sam sebe odajes da si low elo key, sorry not sorry.
Bravo plat sam sad si me sjebo EUW je govno od servera i uvek će biti ono maleno toksično govno btw igraš diamon EUW i idalje pričaš da taj server nije nimalo toksičan

Citat: Švabо poslato Avgust 11, 2020, 22:11:18 POSLE PODNE
Bravo plat sam sad si me sjebo EUW je govno od servera i uvek će biti ono maleno toksično govno btw igraš diamon EUW i idalje pričaš da taj server nije nimalo toksičan
Diamond EUW = Master Eune
Nadje se po neki toksican player ali okej, misli kako hoces svako ima svoje misljenje.

Smatram za sebe da sam dosta bolji od onoga gdje se trenutno nalazim,ali heh,to je ono sto svaki igrac kaze zar ne?
Igram igricu 4+ godine,dobio sam ban na main accu na kojem sam imao 5k+ sati,skoro sve champove i ostalih cuda,ali to je ne bitno,dobio sam ban jer sam bio toxic i sam sam sebi kriv.
Sada,toxicity mi je sveden na minimum,ne pisem im vise stvari koje sam prije pisao,rijetkost je da cu napisti nekome nesto lose,vec cu mu onako jednostavno reci da je los i kraj.
Dalje,smatram da dosta vise znam od igraca sa kojima se nalazim u queue,jer znam dosta vise od njih o laningu i o tome koji champovi se ponasaju kako protiv koga u lane-u i kakav je ishod istog.
Mehanike su mi jos bolje od samo znanja o igri,sto mi otvara priliku da igram broken champa poput zeda sa kojim mogu dosta uraditi u ovom elo-u.
Gdje je problem? Naravno,kao i kod svih,krivim svoje teammate-e koji su iz game-a u game hendikepirani i kako da ja nosim nekoga kada ce moj top,jg i bot izintovati koliko god ja njima pomogao sa roam-om?

Vas dvojica nemojte da se raspravljate,svako ima svoj ukus i misljenje,nema potrebe nadmetati nekome svoje misljenje.

Citat: Galardo poslato Avgust 11, 2020, 22:30:21 POSLE PODNE
Smatram za sebe da sam dosta bolji od onoga gdje se trenutno nalazim,ali heh,to je ono sto svaki igrac kaze zar ne?
Igram igricu 4+ godine,dobio sam ban na main accu na kojem sam imao 5k+ sati,skoro sve champove i ostalih cuda,ali to je ne bitno,dobio sam ban jer sam bio toxic i sam sam sebi kriv.
Sada,toxicity mi je sveden na minimum,ne pisem im vise stvari koje sam prije pisao,rijetkost je da cu napisti nekome nesto lose,vec cu mu onako jednostavno reci da je los i kraj.
Dalje,smatram da dosta vise znam od igraca sa kojima se nalazim u queue,jer znam dosta vise od njih o laningu i o tome koji champovi se ponasaju kako protiv koga u lane-u i kakav je ishod istog.
Mehanike su mi jos bolje od samo znanja o igri,sto mi otvara priliku da igram broken champa poput zeda sa kojim mogu dosta uraditi u ovom elo-u.
Gdje je problem? Naravno,kao i kod svih,krivim svoje teammate-e koji su iz game-a u game hendikepirani i kako da ja nosim nekoga kada ce moj top,jg i bot izintovati koliko god ja njima pomogao sa roam-om?

Vas dvojica nemojte da se raspravljate,svako ima svoj ukus i misljenje,nema potrebe nadmetati nekome svoje misljenje.
Niko se nije raspravljao već je lupao gluposti da EUW nije toxičan zed nije borken tabi i 30 minut ubiješ samo adc-a ako nema heal :(
naravno sve zavisi koga main ja npr jaxa i hecarima pa mi je lakše za carry

Citat: Švabо poslato Avgust 11, 2020, 22:49:55 POSLE PODNE
Niko se nije raspravljao već je lupao gluposti da EUW nije toxičan zed nije borken tabi i 30 minut ubiješ samo adc-a ako nema heal :(
naravno sve zavisi koga main ja npr jaxa i hecarima pa mi je lakše za carry
Druže,gold  :D mislis da oni znaju protect-at adc?