X-Zone RPG Utorak - 10.08.2010. u 20h - Veliko otvorenje

Započeo tenkaloni, Jul 15, 2010, 21:50:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Pa dobro, zar vi niste imali neki beta test od pre juce??

Ovo se ne sme desavati ozbiljnim serverima .. ako nesto najavite, potrudite se da sve poslove (i SVA testiranja) zavrsite dva-tri dana pre najave. :)

Server je gotov, ali se nesto dogodilo Langdonu , tj. obiteljski lsucaj i nije vazno, tako da je za 3-4 dana otvorenje jer je skripta kod njega a ide u Berlin, tako da :(
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.


Citat: mikec poslato Avgust 10, 2010, 17:23:01 POSLE PODNE
Pa dobro, zar vi niste imali neki beta test od pre juce??

Ovo se ne sme desavati ozbiljnim serverima .. ako nesto najavite, potrudite se da sve poslove (i SVA testiranja) zavrsite dva-tri dana pre najave. :)

Pricas gluposti, svakome se moze dogoditi neka stvar, kao { ili } a nema undo(ctrl+z) ili backup, ja osobno oko gamemoda backup radim jako jako rijetko, ali pawno rullz pa ima ctrl+z sta sam radio prije 6 sati :)..

Dobar mi se server cini, vidim vec dobar marketing i sve :), sretno
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Neznam, nisam ja skripter, i neznam sta da kazem, samo se nadam da cete doci na otvaranje.  ;)
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

The Writer

Cutro Vam je ispricao vec dobar dio toga. Znaci sinoc je jedan bug sa CO autima zahtavio skriptu.
Langdon (skripter) je otklonio problem ali prije postavljanja ( sinoć oko 1 sat ) iz berlina mu je javljeno da mu je umro član obitelji.
Znam da nam je svima krivo ali Å¡ta je tu je.
Langdon se izvinjavam se svemu ali njegovu porodicu je zadesio smrtni slučaj.
On je trenutno u Berlinu. Vraća se za 3-4 dana kada cemo otvoriti server.
Server bugovi su sreÄ'eni i sve radi 100% dobro.
Do njegovog dolasaka imate IP 188.40.57.132:7731 server a sifra vam je 123456 možete raditi šta želite.

RIP poginulom članu obitelji.
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2010, 17:47:23 POSLE PODNE od NaneK

Eto stavili smo neki bezvezni GM samo da mozemo snimati film koji trebamo, bas kada i snimimo film ubrzo ce mo imati i otvorenje, server je otkljucan, ako bas zelite dodite, ali nemate sta vidjeti :D
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Citat: Curto poslato Avgust 11, 2010, 10:13:03 PRE PODNE
Eto stavili smo neki bezvezni GM samo da mozemo snimati film koji trebamo, bas kada i snimimo film ubrzo ce mo imati i otvorenje, server je otkljucan, ako bas zelite dodite, ali nemate sta vidjeti :D
Ja san doša stisnija spawn ono moj Ćokac livo desno leti xD samo pada i crkaje xDDDD
BTW R.I.P njegovom poginulom članu...

Server ce jos malo, za koji dan, sutra, prekosutra, bi trebao, neznam, nismo s eculi sa langdonom jos od onda, zakljucano je, snimamo na nekom GMu bezbveznom, eto javit cemo vam kada ce biti otvaranje, oddete i regate se na forum, bit ce i eventa, taman da se zaradi malo para, i prikupe lvli i respekti, a dan poslje sve p ostarom, i onda ono malo eventa ;D
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

The Writer





E evo dočekali smo da se skripter napokon vrati i da se server otvori.
Znači otovorenje servera ja danas u 14 sati.
Naš SAMP server je na sljedećem IP-u: 188.40.57.132:7731

Poslednja Izmena: Avgust 16, 2010, 13:03:46 POSLE PODNE od [X-ZONE] NaneK

Zar niste poslali svim korisnicima vaseg foruma PM da se otvara danas u 13:00?

Drugi put odlazete. :)

Ae još jednom i da bude treća sreća. :D


Bez uvrede momci, ali niste najbolji u voÄ'enju servera. Vidim da momci koji su bili izabrani za lidere, nisu dobili lidere kad se server otvorio, već da će dobiti tek danas u 21:00 (LOL ?!).

Bio sam malo, tražio poslove, nikako da naÄ'em, admini (bolje da kažem vlasnici i suvlasnici, poÅ¡to admine takoÄ'e nije niko dobio) nisu hteli pokazati lokacije, gamemastera naravno, nije bilo...


Jel znate kako to CH obično izvodi? Pre 5min da password od servera daju adminima da se regaju, i da im dodele pozicije. Malo kasnije isto tako sa liderima, a tek onda se skida password sa servera i igrači ulaze. :)

Hahhahaha nemam reci nedozvoljavaju mi ime ja udjem u server ono Admin lvl 2 hahahahah!

The Writer

Citat: David Guetta poslato Avgust 16, 2010, 19:57:14 POSLE PODNE
Hahhahaha nemam reci nedozvoljavaju mi ime ja udjem u server ono Admin lvl 2 hahahahah!
I nikada nećeš ući na server dok ne promjeniš ime. Imena pozanatih osoba su zabranjena.