X-Zone RPG Utorak - 10.08.2010. u 20h - Veliko otvorenje

Započeo tenkaloni, Jul 15, 2010, 21:50:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

The Writer

Citat: Crazy_ColidMan poslato Jul 18, 2010, 18:12:06 POSLE PODNE
Pametno nanek bices dobar vidi se ukoliko budete trebali admina scriptera forum moderatora admina javi u tom svemu sam vrlo vrlo dobar :P
Pa posto oko 85% servera gotovo i sada ga samo testiramo trenutno ne trazimo skriptere za SA:MP, meÄ'utim nakon otvorenja servera bit ce puno Update-a koji ce poboljÅ¡ati nivo igre na server, a kao i Update-a foruma koji ce poboljÅ¡ati forum, gdje će nam trebati pomoć.

X-ZONE Community se odlučio umješati i u CS vode, kako bi pružili našim korisnicima maximalni užiatak igranja na CS i SAMP serverima i druženjima na forumu.

Više o ovoem na forumu



Hvala svima...Nadam se da cete nam se pridruziti hehe  ;D
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

The Writer

Jedna reklamna xD


INFO

Prijave za moderatore/game mastere/lidere su zavrsene te su isti odabrani  :)
Poslednja Izmena: Jul 31, 2010, 17:20:51 POSLE PODNE od NaneK





**REFRESH**















Stigao je server host, te je IP:188.40.57.132:7731. Server se odključava 10.08.2010. u 20h, kada je i veliko otvorenje servera.









Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Opis je extra ja mislim da je i server takav,sretno..
Citat: zeroocools
današnjih igrača moram se još sjetiti i remija, sama, emira(emir zero iliti alex) i naravno neizostavnog spamera na msn Dea koji je vodio jedno vrijeme Deathmach server

SRETNO....nadam ces da ces uspjet....ali bit ce kao i na svake servere na otvaranje ce vas biti dosta...radovat cete se....:P :P :P a onda sutra ili nakon nekoliko dana svima dosadi.......imat cete vasih 20 igraca najmanje stalnih...u to sam siguran...

SRENO SA SERVEROM




The Writer




INFO CENTAR - OBAVIJEST



  • Moto naÅ¡eg tima je " Svi za jednog jedan za sve" stoga je 1338 tim zbog nadolazećeg vjerskog praznika odlučio da pomjeri otvaranje servera za nekoliko sati ranije da bi svi igrači mogli stići na otvaranje.

  • Znači otvaranje servera je pomjereno za 17 sati - 10.agusta.
Poslednja Izmena: Avgust 14, 2010, 16:54:49 POSLE PODNE od NaneK

Eto da vas obavjestim da se desio problem koji je zahvatio skriptu. Da malo pojasnim, jucer prije testiranja servera, komandi i tako, da sve isprobamo GMi i Admini desio se problem u CO skripti i tako zahvatio  gotovo cijelu skriptu. Problem se nemoze naci, a najveci je problem sto se Langdon nece javiti nikome. Tako da znate da ce mo vas obavijestiti tu kada server prorad, nadamo se da cete doci u sto vecem brojui. Uzivajte
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.


Citat: Enrique poslato Avgust 10, 2010, 17:13:59 POSLE PODNE
:S
Baš mi se činio dobar server :S


Server ce biti otvoren, samo pitanje kada, eto mozda sa 1h a mozda danas sutra, ko zna dok se ne rijesi ovo, uglavnom javit cu vam ja ili netko drugi
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.