Samp launcher - service

Započeo [BU] Gigi_Falcone, Februar 18, 2016, 16:16:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima
Zanima me da li bi bilo zainteresovanih zajednica da koriste launcher za svoje servere?
Prednost launchera bi bila ta da pruza potpunu anticheat zastitu za sve poznate cheat programe (sobeit,exe programi, cleo modovi itd), da pruza mogucnost direktnog spajanja na vas server bez paljenja sampa, mogucnost prikazivanja custom slike na launcheru, mogucnost ispisivanja custom poruka u lancheru, kao i mnoge druge stvari koje su u fazi razvoja.
Kako bi ovo radilo?
Bilo bi napravljeno kao servis, znaci kada se prijavite za koristenje i dodate vas server, dobili bi plugin koji treba da dodate, filterskriptu koja vrsi kompletnu komunikaciju izmedju klijenata i plugina i link installera.
Zanimaju me misljenja da li bi zajednice bile zainteresovane za ovo.



Free to use or pay to use? Ako je besplatno, onda bi vjerovatno sve zajednice to koristile - moje mišljenje.

Pa vjerovatno bi bilo free za koristenje, sa nekim posebnim stavkama da se placaju.



Pa NooBot koristi launcher vec duzi period, ispocetka su imali slab broj igraca, dosta ih se zalilo na to da se ukine jer navodno novajlije u svijetu sampa ne znaju koristit launcher.



Sve ima svoje prednosti i mane,prednosti su te sto nema čitova,Å¡to se direktno pokreće San Andreas preko vaÅ¡eg launchera,ali kao i kod svih stvari uvjek imaju 2 strane,losa stvar je ta Å¡to bi se igračima mrzilo skidat launcher,a i novajlije baÅ¡ ne bi privlačilo da odma moraju skidat joÅ¡ neÅ¡to dodatno , takoÄ'e Noobot je modovao dosta,te se modovi teÅ¡ko briÅ¡u,to je joÅ¡ jedna mana. Moje miÅ¡ljenje na kraju je da ipak treba uvesti launcher,novajlijama bi se mogao snimiti tutorijal,a ne bi se trebalo modovati :D
Mapper since 2k13.

Citat: Rovčanin poslato Jul 11, 2016, 21:42:45 POSLE PODNE
Sve ima svoje prednosti i mane,prednosti su te sto nema čitova,Å¡to se direktno pokreće San Andreas preko vaÅ¡eg launchera,ali kao i kod svih stvari uvjek imaju 2 strane,losa stvar je ta Å¡to bi se igračima mrzilo skidat launcher,a i novajlije baÅ¡ ne bi privlačilo da odma moraju skidat joÅ¡ neÅ¡to dodatno , takoÄ'e Noobot je modovao dosta,te se modovi teÅ¡ko briÅ¡u,to je joÅ¡ jedna mana. Moje miÅ¡ljenje na kraju je da ipak treba uvesti launcher,novajlijama bi se mogao snimiti tutorijal,a ne bi se trebalo modovati :D
Slazem se sa tobom bilo bi dobro uvesti launcher ali nebi trebalo modovati.

FRANKNB

Citat: Rovčanin poslato Jul 11, 2016, 21:42:45 POSLE PODNE
Sve ima svoje prednosti i mane,prednosti su te sto nema čitova,Å¡to se direktno pokreće San Andreas preko vaÅ¡eg launchera,ali kao i kod svih stvari uvjek imaju 2 strane,losa stvar je ta Å¡to bi se igračima mrzilo skidat launcher,a i novajlije baÅ¡ ne bi privlačilo da odma moraju skidat joÅ¡ neÅ¡to dodatno , takoÄ'e Noobot je modovao dosta,te se modovi teÅ¡ko briÅ¡u,to je joÅ¡ jedna mana. Moje miÅ¡ljenje na kraju je da ipak treba uvesti launcher,novajlijama bi se mogao snimiti tutorijal,a ne bi se trebalo modovati :D

Nebi se složio sa tobom što se tiče NooBot-a, modovi se brišu na 2 klika preko launchera, a ogromna je prednost imati launchera u borbi protiv cheata i map recorder-a

Ista stvar je i sa nasim launcherom sto se tice brisanja modova.



Citat: [BU] Gigi_Falcone poslato Jul 26, 2016, 17:27:30 POSLE PODNE
Ista stvar je i sa nasim launcherom sto se tice brisanja modova.
Kod vas je druga prica nemoras obavezno imat launcher mozes na pocetku uc i sa sampom pa malo pregledat srv pa ako se svidi moze sei launcher skinut

Citat: mzp[a] poslato Jul 26, 2016, 16:58:51 POSLE PODNE
Citat: Rovčanin poslato Jul 11, 2016, 21:42:45 POSLE PODNE
Sve ima svoje prednosti i mane,prednosti su te sto nema čitova,Å¡to se direktno pokreće San Andreas preko vaÅ¡eg launchera,ali kao i kod svih stvari uvjek imaju 2 strane,losa stvar je ta Å¡to bi se igračima mrzilo skidat launcher,a i novajlije baÅ¡ ne bi privlačilo da odma moraju skidat joÅ¡ neÅ¡to dodatno , takoÄ'e Noobot je modovao dosta,te se modovi teÅ¡ko briÅ¡u,to je joÅ¡ jedna mana. Moje miÅ¡ljenje na kraju je da ipak treba uvesti launcher,novajlijama bi se mogao snimiti tutorijal,a ne bi se trebalo modovati :D

Nebi se složio sa tobom što se tiče NooBot-a, modovi se brišu na 2 klika preko launchera, a ogromna je prednost imati launchera u borbi protiv cheata i map recorder-a

Znam par slučaja da čak i posle reinstalla su ostali modovi,tako da .. Mada polemisati i voditi raspravu oko ovoga je suvišno,ukoliko se ništa ne napravi
Mapper since 2k13.

FRANKNB

Citat: Rovčanin poslato Jul 27, 2016, 18:38:00 POSLE PODNE
Citat: mzp[a] poslato Jul 26, 2016, 16:58:51 POSLE PODNE
Citat: Rovčanin poslato Jul 11, 2016, 21:42:45 POSLE PODNE
Sve ima svoje prednosti i mane,prednosti su te sto nema čitova,Å¡to se direktno pokreće San Andreas preko vaÅ¡eg launchera,ali kao i kod svih stvari uvjek imaju 2 strane,losa stvar je ta Å¡to bi se igračima mrzilo skidat launcher,a i novajlije baÅ¡ ne bi privlačilo da odma moraju skidat joÅ¡ neÅ¡to dodatno , takoÄ'e Noobot je modovao dosta,te se modovi teÅ¡ko briÅ¡u,to je joÅ¡ jedna mana. Moje miÅ¡ljenje na kraju je da ipak treba uvesti launcher,novajlijama bi se mogao snimiti tutorijal,a ne bi se trebalo modovati :D

Nebi se složio sa tobom što se tiče NooBot-a, modovi se brišu na 2 klika preko launchera, a ogromna je prednost imati launchera u borbi protiv cheata i map recorder-a

Znam par slučaja da čak i posle reinstalla su ostali modovi,tako da .. Mada polemisati i voditi raspravu oko ovoga je suvišno,ukoliko se ništa ne napravi

Možeš ti radit reinstall koliko hoćeš oni se ne brišo tako, nego upališ launcher ideš na upitnik i na dnu launčera ti se pojavi da ukloniš modove posle možeš ići na druge servere nećeš imat modove. Najveći problem na teritoriji Balkana je u tome što su svi najpametniji i svi sve znaju, a ustvari nemaju pojma niočemu samo šire neistine okolo.