| United GamerZ | DM, Stunts, Race, Freeroam

Započeo m1lfman, Februar 07, 2016, 16:08:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Pozz svima,

Mozda sam trebao trebao da postavim temu u [WiP] progress ali treba jos da se odradi da bih dosao do [WiP] progress-a....
United GamerZ je online gaming zajednica koja nije samo bazirana na jednom jeziku ili jednom modu ili jednoj igrici vec planiramo da budemo sto raznovrsniji
Znaci kao sto mozete da pretpostavite radi se o serveru na kojem se odvija radnja vezana za Stunt, Race, DM, Freeroam.... Ovakvu vrstu GM-a barem ja nisam jos video kod nas. Na serveru moci ce da se nadje mnostvo mapa(sto i dolikuje za stunt server), pored toga bice i razlicitih sistema za pronalazenje odredjenih stvari kao sto je recimo "Money Bag", takodje u ovaj server bice ulkjucen i CnR(Cops 'n Robbers) mod. Na serveru bice omoguceno da se kupuju kuce i automobili(1 vozilo i 1 kuca za standardnog igraca a za VIP-a ce biti kasnije ubaceno da moze jos po 1 auto i kucu). Takodje radimo i na sistemu da ce svako moci da kupi VIP poziciju od pojena koje zaradi tokom igre ali to nije sve pored VIP-a moci ce da kupuje i ostale stvari sa tim pojenima recimo skor, novac i ostale mogucnosti koje budu bile. Server je radjen na engleskom jeziku ali trenutno radim prevod odredjenih delova.
Ceo mod se radi u MySQL bazi za cuvanje podataka i mod nisam radio od 0 nego krenuo sa editom.

Evo slike ce biti ispod da vidim vase reakcije(ovo sto vam budem pokazao je samo jedan mali deo od onoga sto se nalazi na modu).
















Dobar 10 :D
Mozemo li stici do 300 lajka ? Izrada Logo/Cover/Banner-Nije nista za dzabe !!! Tako da nemojte da se javljate ako hocete da vam uradim free, lajkujte sve slike na stranici, dajte ocenu, lajkujte pre svega stranicu, komentarisite itd :) Pozdrav !!!

https://www.facebook.com/Acko-Design-1086620358089651/


Super,a mislim da sam ja jucer isti mod DL... :'D

Inace ako netko ima neku DM skriptu,ne mora biti mnogo CMD,ali da je rokanje na nekom mjestu,ono dobijes oruzje ili biras,ne mora biti mapa i slicno,samo skripta,molio bi i volio da mi posalje. :)

Citat: MumaFTW ãƒ,, poslato Februar 07, 2016, 19:52:25 POSLE PODNE
Super,a mislim da sam ja jucer isti mod DL... :'D

Inace ako netko ima neku DM skriptu,ne mora biti mnogo CMD,ali da je rokanje na nekom mjestu,ono dobijes oruzje ili biras,ne mora biti mapa i slicno,samo skripta,molio bi i volio da mi posalje. :)
Hvala.
Pretpostavljam da mislis na ovaj GM http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=599875 ?
Ovaj sto ja radim ja mislim da nema vise da se nadje(nisam siguran).



Da,taj... :D Trazio DM pa naisao na tu,inace prepoznao po TDovima :D