[MAP] Opstinski trg | By Jakisic

Započeo Jakisic, Februar 03, 2016, 20:41:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Stvarno ne znam cemu 1038 objekata,ovo je se moglo odraditi i sa nekih solidnih (200 objekata,"maximalno")

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Citat: ZeroxX poslato Februar 04, 2016, 12:48:56 POSLE PODNE
Stvarno ne znam cemu 1038 objekata,ovo je se moglo odraditi i sa nekih solidnih (200 objekata,"maximalno")
Otkud tebi 1038 ?Ti si ocigledno mapu ubacio u pawno i samo pogledao linije,a zaboravio si da tu borjku podelis sa dva,jer svaki objekat ima svoju texturu koja se dodaje na njega i to ti je dve linije naravno ima i objekata bez textura ali svakako nije 1038 objekata.Ocgledo da ti je razmisljanje slabija strana :D

Citat: Jakisic poslato Februar 04, 2016, 14:10:22 POSLE PODNE
Citat: ZeroxX poslato Februar 04, 2016, 12:48:56 POSLE PODNE
Stvarno ne znam cemu 1038 objekata,ovo je se moglo odraditi i sa nekih solidnih (200 objekata,"maximalno")
Otkud tebi 1038 ?Ti si ocigledno mapu ubacio u pawno i samo pogledao linije,a zaboravio si da tu borjku podelis sa dva,jer svaki objekat ima svoju texturu koja se dodaje na njega i to ti je dve linije naravno ima i objekata bez textura ali svakako nije 1038 objekata.Ocgledo da ti je razmisljanje slabija strana :D
Izgleda hahahhaha :'D



Koji je ID objekta ovog' zelenog' ili sto je ovo vec,i textura koja je ako ima ? Radim 1 mapu,pa mi ovo lijepo izgleda :D

Ovo je super samo steta sto je ovoliko masivna mapa po meni neupotrebljiva ali lijepa  :P

@MumaFTW ãƒ,, Id objekta je 18762 samo stavi neku texturu trave na njega

Citat: [BM:RP] Leon poslato Februar 08, 2016, 23:07:48 POSLE PODNE
Ovo je super samo steta sto je ovoliko masivna mapa po meni neupotrebljiva ali lijepa  :P
Slazem se,hvala :D