â—„ Kladionica â–º

Započeo gonss, Decembar 13, 2015, 12:23:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: gonss poslato Decembar 20, 2015, 21:48:20 POSLE PODNE
Ipak on i njegova stranica nisu baš tačni, tj. prevaranti su, moj savet je da ih ne pratite :)
Tacno, zasto stavio sam ga u favorites i stize mi notifikaciju da je stavio post, a post nema i kad zavrsi utakmicu on samo objavue, a sat sedi da je objavio pre 4sata.. prevarant expert level :)


Takodje je meni poslao jednu utakmicu X-2 a ta utakmica je dosla 2-2 i onda je na stranici objavio sliku ljudi kojima je slao 2-2 hahaha, zbog toga je dobio cenzuru na ime stranice neka bude srecan sto nije dobio ban

Evo vam nesto za NBA :) Hjuston-Sarlot 1 i + 208 poena i Washington-Sacramento 1 i - 220 poena :) to vam je vec kvota 9 :)



Nesto bezveze, kontam da cu sve failovati.. :D

Znači vratim se poslije toliko godina, pobjegnem od alkohola, droge i kurvi, doÄ'em da poigram igrica i naletim na pdf koji se zove KLADIONICA, pa jebem vam, ubiti ćete me.

Moj savjet za Bingo na kojem sam dobio 6000 â,¬
Uletite u kladionicu gdje ima puno raje, odigrajte tri slučajna, i onaj koji vam prvi dadne najsitnije, ponovite. Tako ponavljajte, dva tri puta, nakon toga onaj koji ste najviÅ¡e ponovili baci minimalno 100 do 500 â,¬

Svaki put kad mi zafali para u džepu, ja u kladionicu i ovako uradim  8)

Citat: .dofuu poslato Mart 21, 2016, 22:22:00 POSLE PODNE
Znači vratim se poslije toliko godina, pobjegnem od alkohola, droge i kurvi, doÄ'em da poigram igrica i naletim na pdf koji se zove KLADIONICA, pa jebem vam, ubiti ćete me.

Moj savjet za Bingo na kojem sam dobio 6000 â,¬
Uletite u kladionicu gdje ima puno raje, odigrajte tri slučajna, i onaj koji vam prvi dadne najsitnije, ponovite. Tako ponavljajte, dva tri puta, nakon toga onaj koji ste najviÅ¡e ponovili baci minimalno 100 do 500 â,¬

Svaki put kad mi zafali para u džepu, ja u kladionicu i ovako uradim  8)
Možeš da objasniš malo bolje o čemu se radi? Kod nas se možda Bingo drugačije zove :D

@gonss, bingo brate, BINGO :D Isto se zove i kod nas, a sto se tice te "fore", ne mora nista da znaci, zavisi kako je isprogramirano, zavisi od proizvodjaca do proizvodjaca...

joXy ti si iz Melenaca pored Zrenjanina?
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

Citat: .dofuu poslato Mart 21, 2016, 22:22:00 POSLE PODNE

Svaki put kad mi zafali para u džepu, ja u kladionicu i ovako uradim  8)
"How yes no"
-Izet Fazlinovic

Za ovu temu sam tek sad saznao pa i da ja napisem nesto ovde..
Datum: 19.12.2017
Arsenal - West Ham | I<II
Leicester - M.City | K2&2-4
Napoli - Udinese | PDG1

4 7 11 22 23 47 - Dobio 10â,¬ :D

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Kladionicari, je l ste zivi??!
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"



Botosani - Gaz Metan | Konacni rezultat X

Sve je moguce da prodje, ja sam igrao :D