[NG | RP] Zeder sistem! UNIKATNO!!!

Započeo [NG | RP] Almir, April 07, 2015, 20:23:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Pozdrav,

New Game RP je dobio jednu unikatnu stvar, stvar koju do sada sigurno niste vidjeli ni na jednom samp serveru!

To je...



Da, ZEDER sistem na New Game RolePlayu!
Ne znam da li ste svi upoznati sa tim, trenutno najbolja zastita od kradje auta, na Balkanu ''ZEDER''!
S tim sam dosao na ideju da uvedemo zeder na nas server, znaci princip zedera je slijedeci:

Svako auto (za sad /v), ima mogucnost ugradnje zeder sistema u garazi u Los Santosu.
Ugradnja zeder zastite iznosi 10.000$. Ukoliko Vas automobil ima ugradjen zeder sistem, i zeder zastita je ukljucena na /v, vas automobil bez obzira na stanje vrata (otkljucana/zakljucana), ne moze voziti niko, znaci prilikom paljenja auta dolazi do blokade ''motora'', te se vozilo ne moze pokrenuti! Pogledajte slike ;)


.:: Pokretanje vozila ::.



.:: Komanda: /v ::.





.:: Ulaz u auto zasticeno zeder sustavom ::.

Prilikom svakog ulaza u auto u kojem je ugraÄ'en zeder sustav, pojavljuje vam se na 5 sekundi upozorenje da vozilo ima zeder zastitu





.:: Ugradnja ::.

Ugradnja se vrsi u garazi, placa se 10k! Ugradnja traje oko 30 sekundi!



.:: Mapa - garaza ::.



EDIT:

Evo nova slika textdrawova: :)

Poslednja Izmena: April 10, 2015, 16:20:59 POSLE PODNE od [NG | RP] Almir

Odlicno uradjeno veoma originalno :)
    ~ Member since: 09.13.2013. - 15:30 ~




Lepo, ideju sam vec video na nekim serverima, ali na ovakav nacin i sa ovim TDovima nisam, pohvale  :)

Hh, vjeruj da ja nisam nigdje vidio, nego jednostavno sam pratio www.zeder.hr po internetu onako iz dosade zanimao me princip blokade, i malo sam razmislio zasto da ne uradim i ja isto... :)

Svidja mi se ideja i kako je odradjeno  ;)
[/center]



Koji textdraw si koristio za znak tj ove ivice i linije?
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++