MOBIL SHOP - Unikatno By Jakisic

Započeo Jakisic, Mart 29, 2015, 19:38:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Nije lose, dobra ideja, ali si mogao napraviti veci objekat sa vise "tehnologije", i mogao si bolje uklopiti teksture, ove cigle ne mogu ka dole da idu, nema logike, na te detalje gledaj, pohvale  ;)

Citat: bryant ãƒ,, poslato Mart 29, 2015, 21:56:34 POSLE PODNE
Nije lose, dobra ideja, ali si mogao napraviti veci objekat sa vise "tehnologije", i mogao si bolje uklopiti teksture, ove cigle ne mogu ka dole da idu, nema logike, na te detalje gledaj, pohvale  ;)
Znam to sam tek posle primetio dok sam postavljao texture :)

sviÄ'a mi se, samo onu veliku reklamu nekako ljepÅ¡e napravi, naravno ako se može.

Citat: bryant ãƒ,, poslato Mart 29, 2015, 21:56:34 POSLE PODNE
ali si mogao napraviti veci objekat sa vise "tehnologije", i mogao si bolje uklopiti teksture, ove cigle ne mogu ka dole da idu, nema logike, na te detalje gledaj, pohvale  ;)

slažem se s bryantom

Citat: TiXoR_ poslato Mart 29, 2015, 22:18:04 POSLE PODNE
sviÄ'a mi se, samo onu veliku reklamu nekako ljepÅ¡e napravi, naravno ako se može.

Citat: bryant ãƒ,, poslato Mart 29, 2015, 21:56:34 POSLE PODNE
ali si mogao napraviti veci objekat sa vise "tehnologije", i mogao si bolje uklopiti teksture, ove cigle ne mogu ka dole da idu, nema logike, na te detalje gledaj, pohvale  ;)

slažem se s bryantom
Hvala,sto se reklame tice,mogao sam da napravim ali bih morao da pali i gasim map editor,pawno i gta bezbroj puta zato sto mi ovaj text editor ne radi kako treba tj ne cuva poziciju texta :D