Jos uviek postoje botovi koji misle da ce postici nesto reklamom!

Započeo Don_Vito, Avgust 04, 2009, 13:11:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Smjesno je da se to dogadja ali tako je...Valjda su svi zavidni smo smo Trenutno DM server broj 1 na balkanu  thumbsup
Nista samo sam htio ovo reci...Trajko aka Kreten znate ga svi decko koi bi mamu svoju dao za pola admina a sestru za cielog  :D ...Uglavnom on je dobio nazalost administrator status na CH DM-u i banao je nas par da ispadne faca...Zatim sam otvorio anketu nakon koje je trebao uzeti nick GOVNO_USRANO i igrati s tim...i kako je on prodana pica normalno da je uzeo i to jer je mislio da cemo mu vratit admin status...no prevario se i usao s passom od drugog admina jer ga je nazalost znao i banao jos jednog ok decka i postenog igraca!I naravno kasnie ulazi i reklamira!Molio bih ovako vlasnika LG DM servera i isto tako ostale vlasnike servera da cim otkriju ovog kretena da ga banaju jer ovakav bot ne zasluzuje imati samp client na kompu a kamoli imati neke ovlasti!Zahvaljujem na razumjevanju! :)

http://i31.tinypic.com/so2ypt.png

Citat: Don_Vito poslato Avgust 04, 2009, 13:11:11 POSLE PODNE
Smjesno je da se to dogadja ali tako je...Valjda su svi zavidni smo smo Trenutno DM server broj 1 na balkanu  thumbsup
Nista samo sam htio ovo reci...Trajko aka Kreten znate ga svi decko koi bi mamu svoju dao za pola admina a sestru za cielog  :D ...Uglavnom on je dobio nazalost administrator status na CH DM-u i banao je nas par da ispadne faca...Zatim sam otvorio anketu nakon koje je trebao uzeti nick GOVNO_USRANO i igrati s tim...i kako je on prodana pica normalno da je uzeo i to jer je mislio da cemo mu vratit admin status...no prevario se i usao s passom od drugog admina jer ga je nazalost znao i banao jos jednog ok decka i postenog igraca!I naravno kasnie ulazi i reklamira!Molio bih ovako vlasnika LG DM servera i isto tako ostale vlasnike servera da cim otkriju ovog kretena da ga banaju jer ovakav bot ne zasluzuje imati samp client na kompu a kamoli imati neke ovlasti!Zahvaljujem na razumjevanju! :)

http://i31.tinypic.com/so2ypt.png
Kakav kreten, na kraju ce ispast da smo ga mi nagovorili da reklamira, ovo mi se najvise nesvidja kod nekih igraca, sve bi uradili za admina i ko sto vito kaze mamu i sestru bi dali, usao sa nickom drugog admina i banovo :S i onda reklamirao i blatio LG, ovog kretena treba samarat dok se cuje da dise..Nemoze on profila napravit kolko njega admini mogu banovat.

Meni jucer bio na serveru i trazio admina.. bano sam ga odma nebi mu dao ni 1 pisljivi $$





Ne mora lock...neka se i drugi izjasne o njemu....
Poslednja Izmena: Avgust 04, 2009, 16:10:45 POSLE PODNE od BornToKillNoobs


ma smjesan je decko misli da sve moze kupiti novcem i donacijama! Cisto mi ga je zao nekad kako bi meni bilo s takvim mozgom...ahh  ;) Nego hvala svima koji me podrzavaju , mislim da ovakve momke treba kaznjavati da ih se na svakom serveru dovoljno ponizi  ;) Svejedno hvala na podrsci svima , moze lock  :)