[VIDEO] Other Dimension - Zemljista

Započeo Crazyn3ss, Februar 26, 2015, 00:29:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav svima, na ovom video ce te vidjeti sistem zemljista koji ce biti na nasem serveru. Ovo sto je snimljeno ta je verzija jos u testanju, tj. moramo dodat jos dosta kuca na izbor. Nadam se da ce te prepoznati kvalitetu naseg rada i odabrati da ce te igrati kod nas. IP i forum servera stizu uskoro. Stranicu od facebook-a ce mo uskoro napravit pa i tamo mozete pratit nase radove.

Link:VIDEO


Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni obratiti na PP/PM!
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Dobro odradjeno, samo bi bilo bolje da se deo po deo kuce radi ako me razumes

Bas to dobro si odradio, bilo bi ljepse da postepeno kuda raste npr. poslije 4-5 restarta...

razmisljo sam ja svakako, al najboje ispadne ovako, restarti ce bit svaki da, tako da nece dugo trajat
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Ideja je dobra, ali po meni lose odradjeno, trebalo bi nekako da uradite da nakon sto izabere da gradi kucu ima par sati da ceka i nakon toga se bez restarta sagradi kuca..takodje ne znam kako vam ide taj sistem, ali pretpostavljam da maper postavlja kuce svuda gde igrac kupi zemljiste i verujem da nije bas pregledno u skripti tj. pawno ...ali svejedno pohvale za ideju  :)

Citat: bryant ãƒ,, poslato Februar 26, 2015, 13:48:23 POSLE PODNE
Ideja je dobra, ali po meni lose odradjeno, trebalo bi nekako da uradite da nakon sto izabere da gradi kucu ima par sati da ceka i nakon toga se bez restarta sagradi kuca..takodje ne znam kako vam ide taj sistem, ali pretpostavljam da maper postavlja kuce svuda gde igrac kupi zemljiste i verujem da nije bas pregledno u skripti tj. pawno ...ali svejedno pohvale za ideju  :)

ne vejruj sebi, hvala
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!


ugl to je verzija 1.0 bit ce i bolje
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!