MMT [Horizon Edit]

Započeo PCWizard, Novembar 03, 2014, 22:16:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima....
Malo sam se igrao s ''Horizon'' temom i za sada sam detaljno napravio header dok su ostali dijelovi teme u tijeku šminkanja. Kroz dva-tri dana ćete dobiti još slika teme.
Ima nekih grešaka u dizajnu koje se mogu lagano popravi. Svaki komentar i sugestija je dobro došla :)


Header kao gost: http://i.imgur.com/RMgEnj5.png
Header kao član: http://i.imgur.com/24tlqvF.png
Poslednja Izmena: Novembar 23, 2014, 20:39:27 POSLE PODNE od PCWizard

Ajde posto nece niko, ja cu da prokomentarisem.
Krenucu od headera do footera.
Header, valjda editovati malo bolje boje malo srediti u nekom flat fazonu i da se srede prelazi na linkove.
Slika na pocetku, pa ok je, ne znam koja je sustina sajta pa ne mogu toliko dobro da prokomentarisem. Ako je za samp, mogla bi da se promeni, ali opet kazem, ne znam kakav je to server ili sta vec.
Tekst, promeni font, nikako nemoj ovaj da koristis jer zbunjuje dosta, stavi neki ravan font, citljiv i jasan.

Datum, nije mu tu mesto, ili ga postavi u headeru levo, ili u footeru desno, ovde mi bas nikako ne izgleda. Takodje mu promeni font.
SocialIcon su ok.
Ako dobro kapiram ovo za drizes i bsmf su ti kao neki credist. Nemoj da ih stavljas u nizu sa social icon jer nemaju istu svrhu.
Social bi trebalo da prate tvoj sajt, a ne credist sajt. Prebaci credist na desnu stranu tamo gde ti je "odjava"
Odjava nikako na tom mestu, znaci nimalo ne odgovora. Ubaci button tamo gde ti je menu bar i postavi button u manjoj dimenziji, ovo je preveliko. Isto vazi kao i kod drugih tekstova, promeni font.

Eto neke pozivitne kritike, probaj da primenis ovo sto sam ti rekao, sigurno se neces pokajati.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Novembar 04, 2014, 18:37:01 POSLE PODNE
Ajde posto nece niko, ja cu da prokomentarisem.
Krenucu od headera do footera.
Header, valjda editovati malo bolje boje malo srediti u nekom flat fazonu i da se srede prelazi na linkove.
Slika na pocetku, pa ok je, ne znam koja je sustina sajta pa ne mogu toliko dobro da prokomentarisem. Ako je za samp, mogla bi da se promeni, ali opet kazem, ne znam kakav je to server ili sta vec.
Tekst, promeni font, nikako nemoj ovaj da koristis jer zbunjuje dosta, stavi neki ravan font, citljiv i jasan.

Datum, nije mu tu mesto, ili ga postavi u headeru levo, ili u footeru desno, ovde mi bas nikako ne izgleda. Takodje mu promeni font.
SocialIcon su ok.
Ako dobro kapiram ovo za drizes i bsmf su ti kao neki credist. Nemoj da ih stavljas u nizu sa social icon jer nemaju istu svrhu.
Social bi trebalo da prate tvoj sajt, a ne credist sajt. Prebaci credist na desnu stranu tamo gde ti je "odjava"
Odjava nikako na tom mestu, znaci nimalo ne odgovora. Ubaci button tamo gde ti je menu bar i postavi button u manjoj dimenziji, ovo je preveliko. Isto vazi kao i kod drugih tekstova, promeni font.

Eto neke pozivitne kritike, probaj da primenis ovo sto sam ti rekao, sigurno se neces pokajati.

Hvala. Font će ostati takav jer se radi o jednom tipu servera gdje će ovaj font najbolje odgovarati...

Datum je u header lijevo već?

Socijali nisu još gotovi, njih ću na kraju jer su najmanji problem...
Odjava button nije prevelika, to je tako na slici...


Ubiti, hvala... Dodao sam sliku kao gost...
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2014, 20:45:15 POSLE PODNE od PCWizard

Pa ja sad ne znam sta mislis da je header, ali ako pogledas malo elemente ovog naseg foruma na primer, videces da je header obicno iznad menubar-a ili pak je sam menu bar u sklopu header-a. Header-zaglavlje. Tebi je datum u footer-u odmah iznad social icon-s, a one svakako one nisu u headeru.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Novembar 04, 2014, 23:40:59 POSLE PODNE
Pa ja sad ne znam sta mislis da je header, ali ako pogledas malo elemente ovog naseg foruma na primer, videces da je header obicno iznad menubar-a ili pak je sam menu bar u sklopu header-a. Header-zaglavlje. Tebi je datum u footer-u odmah iznad social icon-s, a one svakako one nisu u headeru.

Te dvije slike su samo header za sada... Nema nikakvog footera ovdje -,.,- Može navigacija biti ispod headera, al kod mene je iznad ;)

Bump, header je ureÄ'en u drugom stilu poÅ¡to je doÅ¡lo do promjene plana. Uskoro ćete dobiti i slike footera :)