[GFX] Forum rankovi

Započeo Skynet', Avgust 22, 2014, 00:42:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Predstavljam vam jednostavne forum rankove.
























Poslednja Izmena: Avgust 22, 2014, 00:44:10 PRE PODNE od Skynet'

Ocijena od 1-10:
2 zbog truda...
Ništa posebno...

Profilna slika ista kao moja i blaeks, manje-vise plagijat. Logo iz teme je Wick izradio i dao PSD, apsolutni plagijat. Radove koje si predstavio su jako slabog kvaliteta, predpostavljam da su pixeli. Boje nisu uskladjene, text nije uskladjen. Gradient nije lepo kombinovan. Takodje nemas ni maskote na tim plocicama pa ih jos vise cinis losim.

Konkretno misljenje je da je lose, ali ako vezbas za neko vreme ce biti malo bolje.
WebDesign je skupa igracka i treba puno da se vezba da bi se nesto predstavilo i ocenilo kao dobro.
Ali moj ti je savet da se manis plagijata i da kreiras svoje stvari, od starta si krenuo lose, ali mozes da se ispravis..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Nemam Å¡ta da komentariÅ¡em, Lapi sledeći put ostavi meni da i ja neÅ¡to kažem  :D

JoÅ¡ puno, puno vježbe. Vremenom ćeÅ¡ shvatiti i sam koliko je ovo ustvari loÅ¡e.  :)

Citat: Drobnjak poslato Avgust 22, 2014, 02:31:18 PRE PODNE
Nemam Å¡ta da komentariÅ¡em, Lapi sledeći put ostavi meni da i ja neÅ¡to kažem  :D

JoÅ¡ puno, puno vježbe. Vremenom ćeÅ¡ shvatiti i sam koliko je ovo ustvari loÅ¡e.  :)

Vazi, nema problema  ;)  :D
Salu na stranu, ova jeste lose bez daljnjeg, mislim da i proporcije ne odgovaraju web-u. Kad uredis sledece bedzeve, shavtices koliko su ovi losi. A kad odradis 50-u turu bedzeve uradices sebi samar i bice ti krivo sto si ovo stavio na ocenjivanje.
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2014, 14:36:14 POSLE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Prvo ti meni reci koliko radis u PSu/AIu. Pa te onda mogu fino ocjenit ;)

Citat: Coldplay poslato Avgust 22, 2014, 11:22:32 PRE PODNE
Prvo ti meni reci koliko radis u PSu/AIu. Pa te onda mogu fino ocjenit ;)

Početnik sam još, jedno 10-15 dana :)