[Galerija] iskullz02 - signatures

Započeo iskullz02, Septembar 14, 2014, 13:44:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima, volio bih da pokažem par svojih radova. Tek ih je par, jer ne radim dugo u PS, neko kratko vrijeme.

Ako moderator smatra da tema nije okej, neka je izbriše, ili uradi šta već mora.









Ostatak mojih radova možete pregledati u nastavku teme, ili sve albume na sljedećim stranicama:
Ukoliko želite da Vam uradim neki sig, logo, sliku ili slično, obratite mi se PPom.

Komentari, kritike, pohvale, prijedlozi su dobrodošli!

Koriguj ove tekstove nekako mi se ne uklapaju. Inace lepe slike si nasao. Ali trudi se da koristis efektivne slike sa vise elemenata. Primera radi, ovog mustanga (auto) ne bih stavio. Takodje stroke, nemoj da stavljas u crvenoj boji. Stavi u crnoj i blago mu smanji opacity..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Hvala ti, na sljedećim radovima ću pokušati primijeniti to.
Komentar na manipulaciju?


Nije lose, mada si mogao dadati animal printa malo i na kozi coveka. Takodje bolje ti je manipulacije radis da budu real, nemoj da im stavljas ovakve efekte. Odradi u realnom izgledu, da izgleda natural, nemoj da postavljas ovakvu crno-belu boju jer onda manipulacija gubi na jacini.
Ako se nesto  zove manipulacija, onda tako mora i da bude. Odradi ovu sliku sa prirodnim bojama, i bice super.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Pokušati ću primijeniti tvoj savjet.
Valjda napredujem, komentar na ovo?



Gornja je dobra, ima lep efekat boja, ali mozda promeniti font. Donja mi se ne svidja.
Na gornjoj probaj da dodas neki smoke efekat.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com