[css pomoc]Pozicioniranje

Započeo Riv3R4, Maj 13, 2013, 13:32:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo vako poceo sam uciti css i XHTML , i sad me interesuje jedno tj pozicioniranje npr gdje ce biti navigacioni bar  kao sto je ovdje ispod logoa tj ono pocetna forum pomoc trazi, kako da namjestim da to bude gdje ja hocu a ne samo to vec i textovi itd...


Citat: TarikB poslato Maj 22, 2013, 00:34:32 PRE PODNE
Citat: [Cyber]Master.amx poslato Maj 13, 2013, 13:32:58 POSLE PODNE
Evo vako poceo sam uciti css i XHTML , i sad me interesuje jedno tj pozicioniranje npr gdje ce biti navigacioni bar  kao sto je ovdje ispod logoa tj ono pocetna forum pomoc trazi, kako da namjestim da to bude gdje ja hocu a ne samo to vec i textovi itd...

Moras kombinovati sa slikama , tipa :

- Napises kod kojim ces ispisivati odreÄ'enu sliku u odreÄ'enom dijelu foruma , u kodu uklopiÅ¡ sliku koju lociras negdje tipa : logo.png , header.png , favicon.ico
pa neznam odrediti odredzen dio foruma kontas?

Moze nauciti, ali sto se muciti da uci preko SMF-a, kad moze krenuti polako, i nauciti kako treba... Lijepo w3schools, i svakodnevno pomalo, i skuziti ces bit.

Citat: Coldplay poslato Maj 30, 2013, 17:08:23 POSLE PODNE
Moze nauciti, ali sto se muciti da uci preko SMF-a, kad moze krenuti polako, i nauciti kako treba... Lijepo w3schools, i svakodnevno pomalo, i skuziti ces bit.
procito sam ja to davno al nikako nemogu naci kako da pozicioniram nesto .S

Citat: IchBinâ,,¢ poslato Maj 30, 2013, 20:57:22 POSLE PODNE
Citat: [Cyber]Master.amx poslato Maj 30, 2013, 20:54:07 POSLE PODNE
Citat: Coldplay poslato Maj 30, 2013, 17:08:23 POSLE PODNE
Moze nauciti, ali sto se muciti da uci preko SMF-a, kad moze krenuti polako, i nauciti kako treba... Lijepo w3schools, i svakodnevno pomalo, i skuziti ces bit.
procito sam ja to davno al nikako nemogu naci kako da pozicioniram nesto .S

Sta tacno zelis da pozicioniras ?
pa slike nav menu itd..

a gdje ce mi sad to biti kontas ? ? ? ? ? ? ?  ??  ? ? ? ? ? ' ? ? ? ? ? ? ? ? et npr ja ocu da mi taj nav menu bude u dornjem desnom cosku ja tu nigdje nevidim da si ti preciziro gdje oces da ti bude