[GFX] - CL Logo [UPDATED]

Započeo gargy001, Jul 12, 2014, 14:06:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo, pošto vam se prethodni nije dopao, napravio sam novi, po meni malo elegantniji, ocijenite 1-10 :D



Dobar logo u čemu si ga radio Photoshop ili Illustrator ?

Citat: #woLF poslato Jul 12, 2014, 14:32:46 POSLE PODNE
Dobar logo u čemu si ga radio Photoshop ili Illustrator ?
Photoshop, ali planiram preći na ilustrator... :D
BTW ocijeni :D

Uf, uf. Da mi nisi rekao da si radio u Photoshopu, mislio bi da si radio u paintu. Mnogo, mnogo još vježbe tebi treba, nije sve u krugu i 2 slova. Onda mu rokneš shadow ili šta si već još dodavao.. Samo vježbaj i biće to bolje. Nemoj se naljutiti sad, ali to je samo kritika, moraš je usvojiti i krenuti dalje sa jakim radom.

Slabo je ovo, veoma slabo. Ne znam sta da ti kazem osim da vezbas mnogo vise. I ajde neki savet da ti dam. Nemoj da kopiras ove kvazi dizajnere sto kao rade neke radove, koji bi trebali da predstavljeju logotip, ali to nikako nisu.
Stavio si shadow ni sam ne znas zasto i cemu to sluzi.Neku texturu pokupio sa neta, dodao plavu boju zato sto si video kod nekoga pa ti se svidela. Pixeli se osetno primecuju kao u proslom radu.
I da ti kazem nesto, onaj ko ti za ovaj rad kaze da je dobar, lep, odlican itd.. nema pojma o dizajnu pa mu je i paint tehnologija. Ili te pak laze, jer ce mozda da mu treba neka slicica da mu se zguzva posto sam nema pojma.

Ne mogu da ocenim, ali mogu da ti kazem da vezbas i vezbas i samo vezbas..


P.S. Imas neke radove od DeadDona pa pogledaj, ali svakako zivimo u svetu tehnologije pa mozes i internet da posavetujes

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

5/10
mozes to puno bolje
Software Developer


Samo napred (:
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).